خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 09:02:51
سرویس صحن
کوچک زاده در تذکر آیین نامه ای خطاب به لاریجانی:

من شما را فصل‌الخطاب مجلس می‌دانم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با بیان اینکه من شما را فصل الخطاب مجلس می دانم، افزود: گاهی اوقات می بینیم که بخش هایی از اظهارات نمایندگان در مکتوب و صوت مذاکرات حذف شده است، لذا خواهشمندم که برای بررسی این موضوع جلسه ای تشکیل شود.
من شما را فصل‌الخطاب مجلس می‌دانم نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با بیان اینکه من شما را فصل الخطاب مجلس می دانم، افزود: گاهی اوقات می بینیم که بخش هایی از اظهارات نمایندگان در مکتوب و صوت مذاکرات حذف شده است، لذا خواهشمندم که برای بررسی این موضوع جلسه ای تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg من,شما,را,فصل‌الخطاب,مجلس,می‌دانم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی کوچک زاده در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای خطاب به رئیس مجلس گفت: من برای اینکه اثبات کنم نمایندگان تهران برتر از نمایندگان دیگر استان ها نیستند و شما را فصل الخطاب مجلس می دانم تذکرم را در رابطه با دستور کار نیز در آخر نشست علنی می دهم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در ماده 116 آیین نامه داخلی مجلس آمده است که مذاکرات کامل هر جلسه علنی همراه با مصوبات ثبت و بعد از 48 ساعت باید بین نمایندگان توزیع شود، گفت: براساس آیین نامه مجلس مشروح و صورت مذاکرات باید به تایید رئیس یا نایب رئیس مجلس برسد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در این رابطه تعلل صورت گرفته است، مثلا در رابطه با مذاکرات جلسه 64 مجلس هم اکنون بعد از 16 هنوز به دست نمایندگان نرسیده است، از طرف دیگر در متن این مذاکرات موارد متعددی نوشته شده است که اگر صوت آن را گوش کنیم متوجه می شویم که آن موارد در صحن مطرح نشده است یا مواردی بوده که آن حرف ها از تریبون گفته نشده است، همچنین گاهی اوقات می بینیم که بخش هایی از اظهارات نمایندگان در مکتوب و صورت مذاکرات حذف شده است، لذا خواهشمندم که برای بررسی این موضوع جلسه ای تشکیل شود.

 لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده با بیان اینکه این موضوع باید بررسی شود، گفت: به طور حتم اظهارات نمایندگان نباید از صورت مذاکرات حذف شود، از این رو باید پیگیری کنیم مواردی که از قلم افتاده اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet