هدر موبایل
1391/12/01 09:08:13
سرویس صحن
قاضی پور در اخطار قانون اساسی؛

بودجه کشور پول توجیبی رئیس جمهور نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه سال ۹۲ گفت: بودجه کشور پول توجیبی رئیس جمهور نیست و بیت المال است و باید در زمان قانونی به مجلس ارائه شود.
بودجه کشور پول توجیبی رئیس جمهور نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه سال 92 گفت: بودجه کشور پول توجیبی رئیس جمهور نیست و بیت المال است و باید در زمان قانونی به مجلس ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg بودجه,کشور,پول,توجیبی,رئیس,جمهور,نیست Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 152 قانون اساسی گفت: بهتر بود آقای رئیس جمهور به جای معرفی وزیر بودجه را ارائه می داد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مردم از ما سوال می کنند که بودجه سال 92 به چه شکلی است و ما پاسخی برای آنها نداریم.

قاضی پور در ادامه این مطلب تصریح کرد: بودجه کشور پول توجیبی رئیس جمهور نیست و موظف است که آن را به موقع اجرا کند.

وی درخصوص اصلاح تبصره 6 لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست تاکید کرد: با وجود اصلاح تبصره اما ماهیتاً باز همان شکل است که هر کس معامله کرد پیروز می شود.

وی ادامه داد: این تبصره به حکم خرید و فروش بچه است و حاکمیت دولت و سیستم بهزیستی برهم می خورد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین تصریح کرد: با این دست از قوانین پولدارها صاحب بچه می شوند و افراد متوسط و فقیر بدون بچه باقی می مانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet