هدر موبایل
1391/12/01 08:33:00
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا خبر داد:

8 اسفند،جلسه رای اعتماد به وزیر ارتباطات

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه بر اساس آیین‌نامه، مجلس یک هفته پس از معرفی وزیر پیشنهادی رییس‌جمهور باید جلسه رای اعتماد به وی را برگزار کند، گفت: سه‌شنبه هفته آینده جلسه رای اعتماد به وزیر ارتباطات برگزار می‌شود.
8 اسفند،جلسه رای اعتماد به وزیر ارتباطات عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه بر اساس آیین‌نامه، مجلس یک هفته پس از معرفی وزیر پیشنهادی رییس‌جمهور باید جلسه رای اعتماد به وی را برگزار کند، گفت: سه‌شنبه هفته آینده جلسه رای اعتماد به وزیر ارتباطات برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg 8,اسفند،جلسه,رای,اعتماد,به,وزیر,ارتباطات Icana

حسین سبحانی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه هیئت رئیسه مجلس گفت: بحث و بررسی پیرامون آخرین تحولات منطقه و مسائل مربوط به کشورهای سوریه و عراق در این جلسه انجام شد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به وزیر معرفی شده برای وزارت خانه ارتباطات و فناوری اطلاعات، این موضوع بررسی و برنامه ریزی شد تا در اولین فرصت موضوع را دستور کار قرار دهیم.

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس یادآور شد: امروز (سه‌شنبه) در جلسه علنی مجلس، نامه احمدی نژاد برای وزیر پیشنهادی ارتباطات اعلام وصول شد و با توجه به ماده 25 آیین‌نامه که یک هفته پس از معرفی دولت، باید جلسه رای اعتماد وزیر معرفی‌شده برگزار شود، سه‌شنبه هفته آینده (هشتم اسفند) موضوع رای اعتماد به وزیر مخابرات بررسی می‌شود.

وی توضیح داد: مجلس هفته آینده جلسه دارد و امروز دکتر لاریجانی برای نمایندگان توضیح داد که با توجه به آیین‌نامه، باید هفته آینده جلسه داشته باشیم و نمایندگان نیز مخالفتی نکردند.

وی تصریح کرد: برای برگزاری جلسات علنی هفته آینده، از نمایندگان رای گیری انجام نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet