هدر موبایل
1391/12/01 11:05:20
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور خبرداد:

اعلام نتیجه‌نهایی بررسی حوادث ۲۲ بهمن قم تا دو هفته آینده

رئیس کمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم از اعلام نتیجه بررسی‌ها تا ۲هفته آینده، خبرداد و گفت: این گزارش تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌شود.
اعلام نتیجه‌نهایی بررسی حوادث ۲۲ بهمن قم تا دو هفته آینده رئیس کمیته بررسی‌کننده حوادث 22 بهمن قم از اعلام نتیجه بررسی‌ها تا 2هفته آینده، خبرداد و گفت: این گزارش تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20198.jpg اعلام,نتیجه‌نهایی,بررسی,حوادث,۲۲,بهمن,قم,تا,دو,هفته,آینده Icana

منصور حقیقت پوردر گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: کمیته ویژه پیگیری‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم سفری به این شهر داشت و نشستی با مسئولان استان برگزار کرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولیت‌ها در این کمیته ویژه تقسیم شد و بر این اساس، نقوی حسینی با فرماندار شهر قم نشستی داشت؛‌ مهدی دواتگری با متهمان دستگیر شده و من نیز با فرمانده و مسئول اطلاعات سپاه پاسداران استان قم جلسه داشتم.

وی با بیان اینکه تحقیقات و بررسی‌ها برای رسیدن به نتیجه نهایی در حال انجام است، تصریح کرد: پس از پایان بررسی اعضای این کمیته، گزارش نهایی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارائه خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این گزارش تا دو هفته آینده نهایی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet