شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 09:55:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گرانی‌های اخیر ناشی از ادامه نوسانات ارزی است؛

فولادگر:"عیدانه" باید تاکنون پرداخت می‌شد

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت:قرار بود این مبلغ از صندوق توسعه ملی به صورت قرض برداشت شود و عیدانه به مردم پرداخت شود ، البته پیشنهادات زیاد اعم از نقدی،غیر نقدی،کالا و غیر کالا مطرح شد و شکل فعلی به تصویب رسید و پرداخت ها طبق صلاحدید دولت انجام خواهد شد.
فولادگر:"عیدانه" باید تاکنون پرداخت می‌شد رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت:قرار بود این مبلغ از صندوق توسعه ملی به صورت قرض برداشت شود و عیدانه به مردم پرداخت شود ، البته پیشنهادات زیاد اعم از نقدی،غیر نقدی،کالا و غیر کالا مطرح شد و شکل فعلی به تصویب رسید و پرداخت ها طبق صلاحدید دولت انجام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/23341.jpg فولادگر:"عیدانه",باید,تاکنون,پرداخت,می‌شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:در خصوص پرداخت اخیر مصوب در جلسات دولت و مجلس ، قرار بود این مبلغ از صندوق توسعه ملی به صورت قرض برداشت شود و عیدانه  به مردم پرداخت شود ، البته پیشنهادات زیاد اعم از نقدی ، غیر نقدی ، کالا و غیر کالا مطرح شد و شکل فعلی به تصویب رسید و پرداخت ها طبق صلاحدید دولت انجام خواهد شد.
عضو شورای مرکزی فراکسیون لصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد:ما برای افزایش نیافتن بیشتر نقدینگی ، ترجیح به روش های غیر نقدی یا کارت هوشمند خرید داریم،از سویی دولت هم انگار واریز را عقب انداخته و با اینکه قرار بود این هفته انجام شود ، کاری انجام نشده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعلام پرداخت عیدانه به مردم نقشی در گرانی های اخیر ندارد و این گرانی ها به خاطر ادامه نوسانات ارزی ، مسائل ساختاری ، یک سری تصمیمات نادرست و درست نبودن نظارت است.
فولادگر تصریح کرد: دولت باید نظارت را بیشتر کند و تصمیمات کارشناسی اتخاذ کند ؛ در این شب عید تصمیماتی چون ممنوعیت صادرات پسته که تصمیمی شتاب زده و نادرست بود ، اتخاذ نشود ؛ آن هم برای محصولی که برند و نشان کشور است و اینگونه تصمیم ها خلاف برنامه پنجم توسعه است.
وی در خاتمه گفت:اگر دولت اوضاع را خوب نظارت و مدیریت کند ، می تواند این روزها بازار را کنترل کند، به شرطی که خود را از مسائل حاشیه ای دور کنند./

 
 
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet