شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 10:09:53
سرویس صحن
نعمتی در اخطار قانون اساسی:

برنامه های جانبدارانه صداوسیما ظلم به کشور است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هم اکنون با توجه به مشکلات اقتصادی کشور حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و بیانات رهبر معظم انقلاب، مطرح کردن دوباره بحث های تفرقه افکنانه آن هم از سوی صداوسیما به عنوان رسانه ملی ظلم به کشور است.
برنامه های جانبدارانه صداوسیما ظلم به کشور است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هم اکنون با توجه به مشکلات اقتصادی کشور حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و بیانات رهبر معظم انقلاب، مطرح کردن دوباره بحث های تفرقه افکنانه آن هم از سوی صداوسیما به عنوان رسانه ملی ظلم به کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/32031.jpg برنامه,های,جانبدارانه,صداوسیما,ظلم,به,کشور,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بند 15 اصل 3 قانون اساسی در رابطه با توسعه تحکیم و برادری اسلامی بین همه مردم گفت: بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب و دعوت همه به اخوت و برادری، صبر و تقوا، متاسفانه رسانه عمومی صداوسیما با پخش بیانات گزینشی در ساعات مختلف به این اخوت و برادری خدشه وارد کرده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه صداوسیما در چند روز اخیر با برنامه های گزینشی و جانبدارانه از گروهی خاص مصاحبه پخش کرده است، افزود: من از هیات رئیسه مجلس می خواهم که هر چه سریع تر در این رابطه با مسئولان صداوسیما مذاکره و مشکلات را حل کند.

وی ادامه داد: هم اکنون با توجه به مشکلات اقتصادی کشور حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و بیانات رهبر معظم انقلاب، مطرح کردن دوباره بحث های تفرقه افکنانه آن هم از سوی صداوسیما به عنوان رسانه ملی انصافاً ظلم به کشور است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار این نماینده با بیان اینکه آقای مصری باید این موضوع را از طریق صداوسیما پیگیری کند، گفت: هر چه زودتر باید نتیجه این پیگیری ها به هیات رئیسه اعلام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet