انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/01 14:01:00
سرویس بین الملل
دستغیب:

کاخ‌سفید با ادعای کاهش کمک‌های نظامی به تل‌آویو فرافکنی می‌کند

نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس ادعای کاهش کمک‌های نظامی آمریکا به رژیم صهیونیستی را فرافکنی کاخ‌سفید دانست و گفت: کاخ سفید ناگزیر به حمایت از تل‌آویو هم‌پیمان خود در خاورمیانه است.
کاخ‌سفید با ادعای کاهش کمک‌های نظامی به تل‌آویو فرافکنی می‌کند نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس ادعای کاهش کمک‌های نظامی آمریکا به رژیم صهیونیستی را فرافکنی کاخ‌سفید دانست و گفت: کاخ سفید ناگزیر به حمایت از تل‌آویو هم‌پیمان خود در خاورمیانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/7352.jpg کاخ‌سفید,با,ادعای,کاهش,کمک‌های,نظامی,به,تل‌آویو,فرافکنی,می‌کند Icana

احمد رضا دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کاهش کمک‌های نظامی کاخ سفید به تل‌آویو در سایه کاهش بودجه آمریکا، گفت: کاخ سفید با فرافکنی پیرامون کاهش کمک به هم‌پیمان خود در خاورمیانه  قصد دارد تا به اعتراضات افکارعمومی خود پاسخی بدهد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسرائیل حافظ منافع واشنگتن در خاورمیانه است، تصریح کرد: سردمداران آمریکا هیچ‌گاه فرزند نامشروع خود در خاورمیانه را تنها نخواهند گذاشت و با کمک‌های مالی-تسلیحاتی به اسرائیل هم‌چنان به دنبال منافع خود در خاورمیانه هستند.

وی با تاکید براینکه سیاست خارجی آمریکا زیر نظر لابی صهیونیستم تدوین و اجرایی می‌شود، ادامه داد: کارتل‌های اقتصادی یهودی و لابی صهیونیسم درسیاست‌‌های کاخ سفید و هم چنین در انتخاب رئیس جمهور نقش اساسی را ایفا می‌کنند و در همین راستا واشنگتن همواره محکوم به حمایت از رژیم صهیونیستی است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: رویکرد دیگر کاخ سفید برای حمایت همه جانبه از تل‌آویو برای تحت فشار قراردان گروه‌ها و کشورهای ضد امپریالیستی در منطقه است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه سیاستمداران واشنگتن و تل‌آویو هم‌چون تار به هم تنیده شده‌اند، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات کاخ سفید ناگزیر به حمایت از تل‌آویو هم‌پیمان خود در خاورمیانه است.

پنتاگون اعلام کرده به دلیل کاهش بودجه نظامی کمک‌های تسلیحاتی خود به تل آویو را کاهش خواهد داد./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet