خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/12/01 11:12:19
سرویس فرهنگی
نمایندگان مجلس در مورد هتک حرمت استکبار غرب نسبت به نمادهای اسلام اظهار نظر کردند:

دشمنی استکبار غرب را با اسلام پایانی نیست

استکبار غرب بارها دشمنی خود را از طریق اقداماتی از جمله پاره کردن و یا آتش زدن قرآن‌ و این اخیر نیز با هتک حرمت نسبت به مساجد در کشورهای متعدد از جمله تونس، ترکیه، هندوستان، فرانسه و عربستان سعودی به اثبات رسانده است.
دشمنی استکبار غرب را با اسلام پایانی نیست استکبار غرب بارها دشمنی خود را از طریق اقداماتی از جمله پاره کردن و یا آتش زدن قرآن‌ و این اخیر نیز با هتک حرمت نسبت به مساجد در کشورهای متعدد از جمله تونس، ترکیه، هندوستان، فرانسه و عربستان سعودی به اثبات رسانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/11311.jpg دشمنی,استکبار,غرب,را,با,اسلام,پایانی,نیست Icana

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در پی هتک حرمت مستمرعوامل استکبارغرب نسبت به نمادهای اسلام از جمله پاره کردن و یا آتش زدن قرآن‌ها ، حمله به مسلمانان و یا تصمیم صهیونیست‌ها برای تخریب مسجد الاقصی اولین قبله مسلمانان، این اخیرتخریب مساجد واماکن مذهبی دردستور کار اسلام ستیزان  قرارگرفته است.

اقدام کشورهایی که مسلمان نیستند، نسبت به از بین بردن نمادهای اسلام، چندان عجیب نیست، ولی تصمیم برای تخریب مسجد النبی از سوی مقامات عربستان سعودی با بهانه بازسازی آن جای تعجب دارد. باعده‌‎ای ازنمایندگان مجلس شورای اسلامی دراین خصوص گفت وگوهایی انجام دادیم که تفصیل آن ‌ را در زیر می‌خوانید:

 

وهابی‌ها در صدد تخریب مسجد النبی

 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، در مورد اقدام وهابیون در تخریب مسجد النبی به بهانه بازسازی اماکن مقدس سرزمین وحی، گفت: این اقدام وهابیون و دولت عربستان صعودی تنها این باور را تقویت می‌کند که آن‌ها سر سپرده و گوش به فرمان صهیونیست‌ها هستند.

سید ناصر موسوی لارگانی در مورد تخریب مساجد در فرانسه و عربستان صعودی، گفت:  تخریب در فرانسه و کشورهایی که سران آن‌ها اعتقادی به دین اسلام و یا سایر ادیان الهی ندارند ، چندان باعث تعجب نیست. این دولت‌ها بنا دارند پایگاه مذهبی اسلام را که مسلمانان به منظور اطلاع‌رسانی و تبلیغ دین مبین اسلام در آن جمع می‌شوند، تخریب کنند و این از اهداف استکبار غرب است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: ولی تخریب مسجد النبی در عربستان سعودی که مهد دین اسلام بوده و در واقع اسلام دراین منطقه ظهور یافته است و مسوولان این کشور نیز خود را خادم الحرمین می‌دانند، جای تعجب دارد و این اقدام آن‌ها نزد مردم جهان شک و شبهه ایجاد می‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تصریح کرد: این اقدام عربستان صعودی تنها این باور را تقویت می‌کند که  سران این کشور، سر سپرده و گوش به فرمان دولت صهیونیست هستند و از دستورات دیکته شده اسراییل و آمریکا اطاعت می‌کنند.

 

تخریب مسجد النبی، سیاست‌ صهیونیست‌ها است

 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تخریب مساجد در جهان را از جمله سیاست‌های صهیونیست‌ها و فراماسونرها دانست و گفت: اقدام عربستان سعودی نیز مبنی بر تصمیم برای تخریب مسجدالنبی متاثر از مکتب پوشالی وهابیت بوده که نشات گرفته از افکار غربی‌ها است و به منظور ایجاد فتنه در کشورهای اسلامی صورت می‌گیرد.

سید علی محمد بزرگواری درمورد تخریب مساجد در فرانسه و عربستان سعودی، گفت: تخریب مساجد توسط کشورهای غربی از جمله فرانسه، یک طرح صهیونیستی است چراکه صهیونیست‌ها و فراماسونرها با ایجاد مراکزی که پایگاه تجمع مسلمانان است، مخالف هستند و مانع فعالیت مسلمانان در این مراکز به عنوان پایگاه بیداری اسلامی می‌شوند.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اقدام عربستان سعودی نیز مبنی بر تصمیم برای تخریب مسجدالنبی متاثر از مکتب پوشالی وهابیت بوده که نشات گرفته از افکار غربی‌ها است وبه منظور ایجاد فتنه در کشورهای اسلامی صورت می‌گیرد.

دبیر اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه مسلمانان باید هوشیار باشند و در جهت مقابله با این اقدام صهیونیست‌ها متحد شوند، یادآورشد: وهابیون با هرآنچه نماد اهل بیت(ع) باشد، مخالف هستند و هر پایگاهی را که منتشر کننده مکتب اهل بیت(ع) باشد از بین می‌برند.  در واقع هر دو اقدام وهابیون و کشور فرانسه دو لبه یک قیچی است و هر دو در راستای سیاست ضد اسلامی صهیونیست‌ها صورت می‌گیرد.

 

تخریب مسجدالنبی دستور استکبار غرب است

 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، در مورد اقدام وهابیون در تخریب مسجد النبی به بهانه بازسازی اماکن مقدس سرزمین وحی، گفت: حکومت عربستان سعودی از عاملان استکبار غرب است و به بهانه‌های مختلف همچون ساخت و ساز به تخریب نمادهای اسلامی و مقدسات دینی می‌پردازد.

سیدمهدی موسوی نژاد درمورد تخریب مساجد در فرانسه و عربستان صعودی، گفت: از فرانسه که بیش از این نمی‌توان انتظار داشت، زیرا با وجود این که شعار آزادی بیان سر داده و ادعا می‌کند، بستر لازم برای فعالیت افراد با ادیان گوناگون را فراهم کرده‌است، ولی در عمل با اقدامات توهین‌آمیز نسبت به خواهران محجبه و اخراج آن‌ها از دانشگاه‌های این کشور، ثابت کرد که با اسلام مبارزه می‌کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با توجه به اینکه مسوولان این کشور از ترویج اسلام و فعالیت‌های مسلمانان استقبال نمی‌کنند، وجود هر گونه نماد اسلام را تهدید قلمداد کرده و آن را از بین می‌برند و مانع از رشد اسلام در کشورشان می‌شوند.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس، تصریح کرد: حکومت عربستان سعودی نیز که از عاملان استکبار غرب است و به آنچه کشورهای غربی برای آن‌ دیکته کرده، عمل می‌کند، به طور قطع از پیامبر گرامی اسلام (ص) و دین اسلام دفاع نخواهند کرد و به بهانه‌های مختلف همچون ساخت و ساز به تخریب نمادهای اسلامی و مقدسات دینی که برای مسلمانان عزیز و محترم است، می‌پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet