شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 10:44:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

شیعه‌کشی‌ها در پاکستان حربه غرب برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام است

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به وقوع انفجار در بازار محله شیعه‌نشین کویته پاکستان که به کشته شدن ۸۳ نفر از شیعیان این کشور منجر شد، گفت: شیعه‌کشی‌ها در پاکستان حربه غرب برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام است.
شیعه‌کشی‌ها در پاکستان حربه غرب برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام است عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به وقوع انفجار در بازار محله شیعه‌نشین کویته پاکستان که به کشته شدن ۸۳ نفر از شیعیان این کشور منجر شد، گفت: شیعه‌کشی‌ها در پاکستان حربه غرب برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/34941.jpg شیعه‌کشی‌ها,در,پاکستان,حربه,غرب,برای,ایجاد,تفرقه,در,جهان,اسلام,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام حسین سبحانی‌نیا نایب رئیس فراکسیون اصولگرای رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به وقوع انفجار در بازار محله شیعه‌نشین کویته پاکستان که به کشته شدن ۸۳ نفر از شیعیان این کشور منجر شد،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:یکی از ترفند‌های قدیمی استکبار جهانی دامن زدن به اختلافات مذهبی و طایفه‌ای در جهان اسلام است تا از این روزنه بتواند مطامع و منافع خود را راحتر پیگیری کند.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عراق نیز دستخوش موج شیعه‌کشی شده است، تصریح کرد: امروز غربی‌ها با کمک برخی از رژیم‌های مرتجع جهان عرب قصد این امر را دارند تا با اختلاف‌افکنی‌ها در عراق این کشور را دچار آشوب‌های فرقه‌ای کنند و موج شیعه‌کشی در این کشور به راه بیندازند.
سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس، افزود: سرنخ عملیات‌های تروریستی در خاورمیانه و کشورهای جهان اسلام به غرب متصل است چرا که غرب به رهبری آمریکا بیشترین سود را از شیوع جنایت در پاکستان و یا دیگر کشورهای اسلامی می‌برد.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اینکه اقلیت شیعه در پاکستان همواره آماج حملات تروریستی گروهک‌های افراطی قرار می‌گیرد، گفت: نیروهای افراطی‌ در پاکستان از افکار وهابیت تغذیه می‌کنند و قصد دارند تا توازن جمعیتی در این کشور به ضرر شیعیان تغییر کند بنا براین حذف گسترده نسل شیعیان را در دستور کار خود قرار داده اند.
گفتنی است؛در اثر وقوع یک انفجار مهیب در کویته پاکستان ۸۳ نفر کشته و ۲۰۰ نفر دیگر زخمی شدند، ارتش پاکستان با وجود نگرانی‌های گسترده داخلی و خارجی نسبت به خشونت افسار گسیخته علیه شیعیان کویته تا کنون هیچ حرکت و اقدام جدی در حمایت و حفاظت از جان این شهروندان بعمل نیاورده است./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet