خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/02 09:27:13
سرویس استان ها
جعفری ،تاکید کرد:

صنعت کشاورزی منجی اقتصاد خراسان شمالی

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس با بیان اینکه صنعت کشاورزی منجی اقتصاد خراسان شمالی است ، افزود: توسعه صنعت کشاورزی به طریق مدرن بستگی به مدیریت کارآمد و عملیاتی شدن نظرات این مدیران دارد زیرا بطور حتم صنعت کشاورزی نیازمند برنامه ریزی کلان است.
صنعت کشاورزی منجی اقتصاد خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس با بیان اینکه صنعت کشاورزی منجی اقتصاد خراسان شمالی است ، افزود: توسعه صنعت کشاورزی به طریق مدرن بستگی به مدیریت کارآمد و عملیاتی شدن نظرات این مدیران دارد زیرا بطور حتم صنعت کشاورزی نیازمند برنامه ریزی کلان است. https://cdn.icana.ir/d/019/27401.jpg صنعت,کشاورزی,منجی,اقتصاد,خراسان,شمالی Icana

‌ قاسم جعفری در گفت‌و گو با در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: برای افزایش محصولات کشاورزی ،باید به طریق علمی  ازمزیت‌ها و پتانسیل‌های بومی استفاده کرد و به همین دلیل نیز ایجاد کارخانه های فرآوری صنایع کشاورزی  از مناسب‌ترین گزینه ها به شمار می‌آید.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مراکز صنعتی باید تکمیل کننده فعالیت‌های بخش کشاورزی باشند زیرا اساس اقتصاد استان خراسان شمالی در دل  صنعت کشاورزی نهفته است.

وی ادامه داد: استفاده ازمکانیزه آبیاری ، صنایع تبدیلی مرتبط با کشاورزی ،  استفاده بهینه از فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی وایجاد سیستمی برای همخوانی هزینه تولید محصولات کشاورزی با فروش این محصولات از تدابیری است که باید در اقتصاد صنعت کشاورزی لحاظ شود.

جعفری افزود :با توجه به شرایط مناسب اقلیمی  استان خراسان شمالی،  ما می توانیم محصولات و کشاورزی با کیفیت را تولید کنیم این امر موجب فرصت‌های اشتغال بی شماری برای این حوزه انتخابیه ایجاد شود.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، یاد آور شد:  باید درجهت افزایش کیفی محصولات کشاورزی ، امکانات توسعه این صنعت را نیز فراهیم کنیم این صنعت از جمله  بهره گیری ازمکانیزه  آبیاری ، تسهیلات لازم برای کشاورزان  باید در اولویت برنامه‌های جهاد کشاورزی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet