هدر موبایل
1391/12/01 11:39:00
سرویس صحن
برومندی در نطق میان دستور:

مشکلات گرانی و تورم کشور ریشه در مدیریت مسئولان دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه هم اکنون مشکلات گرانی و تورم کشور ریشه در مدیریت مسئولان دارد، گفت: متاسفانه به علت سوءمدیریت واسطه ها از مناسبات اقتصادی سود می برند، از طرف دیگر مردم به علت ثابت نبودن قیمت محصولات در زندگی با مشکل روبرو شده اند، همچنین این موضوع به تولید کشور صدمات زیادی زده است.
مشکلات گرانی و تورم کشور ریشه در مدیریت مسئولان دارد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه هم اکنون مشکلات گرانی و تورم کشور ریشه در مدیریت مسئولان دارد، گفت: متاسفانه به علت سوءمدیریت واسطه ها از مناسبات اقتصادی سود می برند، از طرف دیگر مردم به علت ثابت نبودن قیمت محصولات در زندگی با مشکل روبرو شده اند، همچنین این موضوع به تولید کشور صدمات زیادی زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21118.jpg مشکلات,گرانی,و,تورم,کشور,ریشه,در,مدیریت,مسئولان,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی برومندی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک به مناسبت ولادت امام حسن عسگری (ع) گفت: خوشبختانه ملت ایران با حضور در همه عرصه های کشور اثبات کرده اند که پشتیبان نظام اسلامی هستند، همچین حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به ویژه در حوزه انتخابیه من برگ زرینی برای نظام اسلامی بود.

نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با این موضوع که اگر صدبار هم از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کنیم، باز کافی نیست، افزود: حال ما مردم می گوییم که اگر صدهزار بار از وجود چنین رهبری تشکر کنیم، زیاد نیست.

وی با تاکید بر سازش نکردن در مقابل تحریم های کشورهای استکباری و لزوم وحدت میان مسئولان یادآور شد: با وجود ترور شخصیت های نظام، جنگ 8 ساله، ترور دانشمندان هسته ای، فتنه 88 و وقایع دیگر هیچ خللی در اراده مردم در حمایت از نظام به وجود نیامده است، بلکه با این حوادث مردم مقام تر شده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه بیانات معظم له در جمع مردم تبریز بسیار کاربردی و راهبردی بوده است، افزود: به طور حتم مسئولان باید برای حفظ اسلام، خدمت به مردم و ایجاد وحدت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب تبعیت کنند.

برومندی با بیان اینکه هم اکنون شاهد توسعه در تمام جهات کشور هستیم، گفت: به طور حتم هر روز بر عزت کشور افزوده می شود، از طرف دیگر ایران هم اکنون علی رغم تحریم و دشمنی های کشورهای غربی به قدرت اول منطقه تبدیل شده است، همچنین در صنایع و تکنولوژی ها، ساخت هواپیما، دانش هسته ای، علوم فضا و در حوزه استقلال و بیداری اسلامی پیش رو بوده است.

وی با اعلام اینکه به طور حتم نتیجه همراهی عرب ها با آمریکا در منطقه عقب ماندگی، سقوط و غارت منابع است، بیان کرد: پیشنهاد من به این افراد این است که هر چه سریعتر تغییر عقیده دهند.

نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد در مجلس خطاب به رئیس جمهور کشورمان گفت: آقای احمدی نژاد، هم اکنون گرانی و بیکاری به دو دغدغه مردم تبدیل شده است، از طرف دیگر در هر خانواده هم اکنون یک یا چند جوان فارغ التحصیل وجود دارد که بیکار هستند. از این رو باید هر چه سریعتر این مشکلات حل شود.

برومندی با بیان اینکه هم اکنون سرمایه گذاری در صنایع، ایجاد تسهیلات برای اشتغال جوانان و حمایت از تولید ملی که به امری ضروری تبدیل شده است، تصریح کرد: براساس آمارها هم اکنون 60 درصد از جوانان کشور کمتر از 30 سال سن دارند، لذا مسئولان باید از این نیروی کار استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون مشکلات گرانی و تورم کشور ریشه در مدیریت مسئولان دارد، گفت: متاسفانه به علت سوءمدیریت واسطه ها از مناسبات اقتصادی سود می برند، از طرف دیگر مردم به علت ثابت نبودن قیمت محصولات در زندگی با مشکل روبرو شده اند، همچنین این موضوع به تولید کشور صدمات زیادی زده است.

برومندی با اشاره به فزمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فارس بعد از شهر قم و مشهد، سومین حرم اهل بیت (ع) است، گفت: استان فارس در جریان جنگ تحمیلی حدود 14 هزار و 600 شهید تقدیم نظام کرده است، از طرف دیگر این استان پایتخت فرهنگی بوده و حدود 27 درصد از پتانسیل گردشگری کشور را دارا است، اما متاسفانه با وجود این ظرفیت ها هم اکنون بالاترین ضریب بیکاری را در بین استان ها دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ادامه داد: پرداخت نشدن بیمه کشاورزی، استفاده نکردن از ظرفیت های انسانی، اجرایی نشدن مناسب طرح پزشک خانواده، پایین بودن درآمد سرانه مردم بخشی دیگر از مشکلات مردم این حوزه انتخابیه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet