هدر موبایل
1391/12/01 10:58:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادرمرزی:

دولت با پیش فروش سکه نمی تواند بازار را در اختیار بگیرد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:مسئولان دولتی هدف از پیش فروش سکه را کاهش چشمگیر قیمت آن در بازار عنوان می کنند اما حتی اگر با پیش فروش سکه قیمت آن تا ۳۰۰ هزار تومان هم کاهش یابد دولت نمی تواند ادعا کند که قیمت سکه را به طرز چشمگیری کاهش داده است.
دولت با پیش فروش سکه نمی تواند بازار را در اختیار بگیرد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:مسئولان دولتی هدف از پیش فروش سکه را کاهش چشمگیر قیمت آن در بازار عنوان می کنند اما حتی اگر با پیش فروش سکه قیمت آن تا 300 هزار تومان هم کاهش یابد دولت نمی تواند ادعا کند که قیمت سکه را به طرز چشمگیری کاهش داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22596.jpg دولت,با,پیش,فروش,سکه,نمی,تواند,بازار,را,در,اختیار,بگیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حامد قادرمرزی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت: در سال 84 که احمدی نژاد به ریاست جمهوری رسید قیمت سکه 110 هزار تومان بود و در حال حاضر قیمت سکه حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومان است و به عبارت دیگر از سال 84 تاکنون قیمت سکه بهار آزادی بیش از 12 برابر شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه افزود: مسئولان دولتی هدف از پیش فروش سکه را کاهش چشمگیر قیمت آن در بازار عنوان می کنند اما حتی اگر با پیش فروش سکه قیمت آن تا 300 هزار تومان هم کاهش یابد دولت نمی تواند ادعا کند که قیمت سکه را به طرز چشمگیری کاهش داده است زیرا باید این موضوع را نیز به مردم بگوید که نرخ سکه در حدود هشت سال اخیر یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافته است.

نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نمی تواند با اقداماتی مانند پیش فروش، بازار سکه را کامل در اختیار خود قرار دهد، اظهار داشت: هر چند قیمت سکه و طلا تا حدودی تحت تاثیر قیمت های جهانی است اما قیمت فعلی سکه و طلا بیش از آنکه متاثر از قیمت های جهانی باشد تحت تاثیر نابسامانی اوضاع اقتصادی داخل کشور است.

قادرمرزی با تاکید بر اینکه پیش فروش سکه نمی تواند توام با موفقیت باشد، تصریح کرد: ممکن است پیش فروش سکه در پایان سال جو روانی حاکم بر بازار را آرام کند ولی در کل یک مسکن کوتاه مدت با تاثیر گذاری بسیار کم است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در مورد عملکرد اقتصادی دولت دهم نیز گفت: دولت دهم در مورد مسائل اقتصادی عملکرد خوبی نداشته است و نمره بسیار پایینی می گیرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet