هدر موبایل
1391/12/01 16:01:04
سرویس اقتصادی
امیری‌کهنوج با انتقاد از کمبود نظارت مسئولان در بازار:

مردم نگران‌نباشند،مرغ‌به اندازه کافی برای شب عید ذخیره شده است

عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه عامل گرانی مرغ در بازار تقاضا بالای مردم برای خرید و کمبود نظارت‌ها بوده گفت: ذخیره‌سازی مرغ برای شب عید به اندازه کافی انجام گرفته است و جای نگرانی نیست.
مردم نگران‌نباشند،مرغ‌به اندازه کافی برای شب عید ذخیره شده است عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه عامل گرانی مرغ در بازار تقاضا بالای مردم برای خرید و کمبود نظارت‌ها بوده گفت: ذخیره‌سازی مرغ برای شب عید به اندازه کافی انجام گرفته است و جای نگرانی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/24706.jpg مردم,نگران‌نباشند،مرغ‌به,اندازه,کافی,برای,شب,عید,ذخیره,شده,است Icana

محمد‌رضا امیری‌کهنوج در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه توزیع مرغ در بازار بین مردم عادلانه نبوده و به آشفتگی بیشتر بازار دامن زده است گفت: تا زمانی که نظارت‌ها با سستی رو به رو باشند انتظار کاهش قیمت‌ها بیهوده است.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی‌با بیان این مطلب که لغو مجدد صادرات مرغ از سوی دولت به آشفتگی بیشتر بازار منجر می‌شود افزود: دولت باید دست از اقدامات غیر‌کارشناسی بردارد.

عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه عامل گرانی مرغ در بازار تقاضا بالای مردم برای خرید و کمبود نظارت‌ها بوده گفت: ذخیره‌سازی مرغ برای شب عید به اندازه کافی انجام گرفته است و جای نگرانی نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری صادرات مرغ و ارزآوری آن برای کشور تصریح کرد: وقتی مازاد مصرف در کشور تولید مرغ وجود دارد بهترین کار برای کمک به اقتصاد کشور رشد صادرات است.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس‌با بیان اینکه در صورت لغو صادرات نیز باز هم به علت نبود نظارت‌ها قیمت مرغ کاهش نخواهد یافت گفت: لغو صادرات مرغ فقط موجب از دست دادن بازار‌های خارجی و ارز‌ ناشی از فروش می‌شود.

وی ادامه داد: با بهانه تأمین مایحتاج شب عید نباید هر اقدامی از جمله لغو صادرات از سوی دولت انجام شود چرا که کالا‌هایی که در کشور به وفور وجود دارند دلیل قانع کننده برای افزایش قیمت‌ آن‌ها وجود ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به شرایط اقتصاد کشور و قرار گرفتن در وضعیت تحریم تصریح کرد: دولت باید با صادرات محصولات مختلفی که در کشور مازاد مصرف هستند از جمله مرغ، پسته و سایر محصولات به اقتصاد کشور کمک کرده و از وابستگی به درآمد‌های نفتی کشور که موجب عقب‌ماندگی می‌شود بکاهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet