هدر موبایل
1391/12/01 11:10:19
سرویس بین الملل
سخنرانی بشار اسد در جمع سیاستمداران لبنانی

منادی‌: دمشق بر ائتلاف ضدسوری پیروز است

عضو هیات رئیسه مجلس سخنرانی بشار اسد در جمع سیاستمداران لبنانی را نشانه دیپلماسی فعال دمشق دانست و گفت: سخنرانی قدرتمند رئیس جمهور سوریه باردیگر کشورهای مرتجع منطقه و غربی را وادار به عقب‌نشینی از خواسته‌های شوم خود کرد.
منادی‌: دمشق بر ائتلاف ضدسوری پیروز است عضو هیات رئیسه مجلس سخنرانی بشار اسد در جمع سیاستمداران لبنانی را نشانه دیپلماسی فعال دمشق دانست و گفت: سخنرانی قدرتمند رئیس جمهور سوریه باردیگر کشورهای مرتجع منطقه و غربی را وادار به عقب‌نشینی از خواسته‌های شوم خود کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35068.jpg منادی‌:,دمشق,بر,ائتلاف,ضدسوری,پیروز,است Icana

علیرضا منادی سپیدان در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری سخنرانی بشار اسد در جمع سیاستمداران لبنانی، گفت: سخنرانی قدرتمند رئیس جمهور سوریه باردیگر کشورهای مرتجع منطقه و غربی را وادار به عقب نشینی از خواسته‌های شوم خود کرد.

نماینده مردم تبریز، آذز شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بشار اسد برنامه‌ریزی بلند مدتی برای اداره امور سوریه دارد، تصریح کرد: رئیس جمهور سوریه باردیگر نشان داد پایبند به اظهارات خود برای رسیدن به یک راه حل دیپلماتیک برای برون رفت از بحران دمشق است و حتی حاضر به کاندیداتوری در انتخابات آتی ریاست جمهوری شده تا از این طریق به عنوان رئیس جمهورمنتخب مردم فعالیت خود را ادامه دهد.

وی با تاکید براینکه کشورهای همسایه سوریه می‌توانند نقش فزآینده‌ای در گذاراز بحران دمشق ایفا کنند، گفت: تروریست‌های مسلح از مرز کشورهای همجوار سوریه وارد خاک این کشور می‌شوند و در این راستا این کشورها باید با تشدید امنیتی در مرزهای خود مانع از ورود تروریست‌ها به سوریه شوند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم،  با بیان اینکه سخنرانی اسد به معنای شکست جنگ جهانی 23 ماهه علیه سوریه بود، تصریح کرد: شرایط میدانی در سوریه صحت گفته‌های اسد در مقابله با تروریست‌ها را نشان‌می‌دهد، زیرا ارتش دمشق هر روزه با تمام تلاش خود شهرهای سوریه را از وجود تروریست‌ها پاک سازی می‌کند.

عضو هیات رئیسه مجلس، با بیان اینکه دیپلماسی سوریه به رغم چالش‌های فراوان خود را حفظ کرده است، خاطرنشان کرد: با وجود هجمه‌های گسترده از سوی غرب ضد دولت اسد کماکان دیپلماسی دمشق فعالیت خود را در عرصه جهانی ادامه می‌دهد و به دنبال راه‌کار دیپلماتیک برای خروج از بحران سوریه است.

رئیس‌جمهوری سوریه در دیدار با جمعی از سیاستمداران لبنانی تاکید کرد: فردا از آن ماست و سوریه اراده پیروزی بر توطئه‌ها علیه این کشور را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet