هدر موبایل
1391/12/01 11:06:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دواتگری:

نمایندگان کنگره آمریکا قصد مشروعیت‌بخشی به منافقین را دارند

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به دیدار گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا با اعضا گروهک تروریستی منافقین، گفت: نمایندگان کنگره آمریکا قصد مشروعیت‌بخشی به منافقین را دارند.
نمایندگان کنگره آمریکا قصد مشروعیت‌بخشی به منافقین را دارند عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به دیدار گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا با اعضا گروهک تروریستی منافقین، گفت: نمایندگان کنگره آمریکا قصد مشروعیت‌بخشی به منافقین را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/24244.jpg نمایندگان,کنگره,آمریکا,قصد,مشروعیت‌بخشی,به,منافقین,را,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی دواتگری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ،ضمن اشاره به  اینکه گروهی از نمایندگان جمهوری‌خواه و دموکرات کنگره آمریکا در فرانسه با گروهک تروریستی ضد ایرانی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دیدار کرده‌اند، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت: نمایندگان کنگره آمریکا با دیدار با اعضا گروهک تروریستی منافقین قصد دارند تا این گروهک را غسل تعمید دهند و روحیه این افراد را که در اثر اخراج از عراق به تحلیل رفته دوباره احیا کنند.
نماینده مردم مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها ادعا می‌کنند که دشمن ترور و تروریسم هستند ولی با حمایت قاطعانه خود از این گروهک تروریست که دستشان به خون هزاران شهروند ایرانی و حتی عراقی آغشته است بار دیگر نشان دادند که این ادعاها شعارهای پوچ و توخالی بیش نیست.
دواتگری با بیان اینکه تجهیز منافقین برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است، افزود: غرب سعی دارد تا با حفظ این گروهک تروریستی در مواقع مورد نیاز از پتانسیل خرابکارانه آن جهت اقدامات تروریستی در ایران استفاده کنند.
وی با اشاره به پیشنهاد گفتگو با ایران از سوی آمریکا، یادآور شد: تا زمانی که آمریکایی‌ها دست به چنین اقداماتی می‌زنند ایران اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری هیچ گاه با این کشور گفتگو نخواهد کرد.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: اعلام آمادگی بحرین برای پذیرش و اسکان اعضای گروهک تروریستی منافقین به دستور آمریکا و کشورهای اروپایی انجام گرفته و بعید نیست بحرین از این افراد در جهت سرکوب مردم معترض استفاده کند همانطور که صدام از این نیروها در سرکوب مردم عراق سود می‌جست.

گروهی از نمایندگان جمهوری‌خواه و دموکرات کنگره آمریکا در فرانسه با گروهک تروریستی ضد ایرانی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دیدار کرده‌اند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet