خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 11:28:46
سرویس صحن
قاضی پور در اخطار قانون اساسی؛

حق روستاییان را به مدارس ندهید

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح دوفوریتی استفساریه بند ۱۰-۳ قانون بودجه ۹۱ را مخالف با قانون اساسی دانست و گفت: براساس این طرح حق روستاییان به مدارس داده می شود و این خلاف قانون و دور از عدالت است.
حق روستاییان را به مدارس ندهید عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح دوفوریتی استفساریه بند 10-3 قانون بودجه 91 را مخالف با قانون اساسی دانست و گفت: براساس این طرح حق روستاییان به مدارس داده می شود و این خلاف قانون و دور از عدالت است. https://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg حق,روستاییان,را,به,مدارس,ندهید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در اخطار با استناد به اصل 49 قانون اساسی گفت: هیچکس نمی تواند اعمال حق خویش را وسیله اجرا به غیر یا تجاوز به منافع عمومی قرار دهد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این طرح خوردن حق روستاییان است و ما اجازه نمی دهیم حق روستاییان به مدارس داده شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: مدارس جای دیگری پول دارند و به جای اینکه جشنواره برگزار کنند و افطاری دهند، این دست از هزینه ها را بپردازند.

محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت: این اخطارها یا موافقت و یا مخالفت است و ماهیتاً اخطار ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet