هدر موبایل
1391/12/01 12:02:51
سرویس سیاسی
فاطمه رهبر:

طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسداقتصادی در مرکز پژوهش‌ها نهایی شد

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به بررسی پرونده‌های مفاسد اقتصادی در این کمیسیون، از پایان بررسی طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در مرکز پژوهش‌ها و آغاز بررسی آن در صحن علنی مجلس خبر داد.
طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسداقتصادی در مرکز پژوهش‌ها نهایی شد نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به بررسی پرونده‌های مفاسد اقتصادی در این کمیسیون، از پایان بررسی طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در مرکز پژوهش‌ها و آغاز بررسی آن در صحن علنی مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3195.jpg طرح,تشکیل,سازمان,مبارزه,با,مفاسداقتصادی,در,مرکز,پژوهش‌ها,نهایی,شد Icana

فاطمه رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان در 28 بهمن ماه، گفت: سخنان اخیر معظم له،‌ حائز نکات مهم و ارزنده‌ای در همه ابعاد، به خصوص تأکید ایشان بر تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای عملیاتی شدن تأکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی، همه قوا باید دست به کار شوند، افزود: رهبر معظم انقلاب سال‌هاست که مبحث مبارزه با مفاسد اقتصادی را مطرح کرده‌اند،‌ اما متأسفانه تا به حال اقدام عملی خاصی انجام نشده است.

وی با اشاره به طرح مجلس برای تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی، ادامه داد: ‌این طرح ماه‌هاست که در مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی و جرح و تعدیل می‌شود و هم‌اکنون این طرح حاضر شده بنابراین به زودی برای بررسی به صحن علنی مجلس می‌آید.

نایب‌رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه با تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، متولی مشخصی برای رسیدگی به جرایم این حوزه معین خواهد شد، تصریح کرد: اگر این طرح به صحن علنی بیاید، هر کاری که از دستمان برآید، برای تصویب آن انجام خواهیم داد.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به وجود پرونده‌هایی در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی در این کمیسیون، گفت: کمیته‌های مربوط در کمیسیون اصل نود، در حال بررسی این پرونده‌ها هستند که هم‌اکنون مشغول دریافت استعلام‌های مورد نیاز از سازمان بازرسی کل کشور،‌ دیوان محاسبات کشور، ‌ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و دیگر نهادهای مربوط هستیم که با توجه به شرایط خاص هر پرونده، اقدام و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet