خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 14:25:38
سرویس استان ها
کائیدی:

میزان گاز رسانی روستاهای لرستان 45 درصد بامیانگین کشور فاصله دارد

نماینده مردم پلدختر و ملاوی در مجلس با بیان اینکه گاز رسانی در مناطق محروم بویژه استان لرستان بسیار کمرنگ است، افزود:‌ دغدغه اصلی مردم استان لرستان هم اکنون کمبود گاز است به همین علت وزیر نفت هرجه سریعتر باید به این او ضاع رسیدگی کند.
میزان گاز رسانی روستاهای لرستان 45 درصد بامیانگین کشور فاصله دارد نماینده مردم پلدختر و ملاوی در مجلس با بیان اینکه گاز رسانی در مناطق محروم بویژه استان لرستان بسیار کمرنگ است، افزود:‌ دغدغه اصلی مردم استان لرستان هم اکنون کمبود گاز است به همین علت وزیر نفت هرجه سریعتر باید به این او ضاع رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/26805.jpg میزان,گاز,رسانی,روستاهای,لرستان,45,درصد,بامیانگین,کشور,فاصله,دارد Icana

علی کائیدی در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت ، افزود: گازرسانی به روستاهای استان  لرستان امری حیاتی است ولی متاسفانه دولت اقدامات کارآمدی در این راستا اتخاذ نمی‌کند.

  نماینده مردم پلدختر و ملاوی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بردن امکانات به روستاها یکی از مهم‌ترین راهکارها برای جلوگیری از مهاجرت روستایان به کلان شهرها است ولی متاسفانه امکانات اولیه رفاهی از جمله گاز هنوز در بسیاری از روستاها  کشور واژه‌ای  غریب است. 

وی ادامه داد: ارائه تسهیلات ویژه به روستاها بطور حتم می‌تواند فرصت‌های اشتغال را نیز در این مناطق به نحو مطلوب مهیا کند به همین علت باید درجهت رفع مشکلات و توسعه امکانات در روستاها تلاش بیشتری صورت گیرد.

 کائیدی در ادامه از تلاش شرکت گاز استان لرستان در توسعه گازرسانی در چندوقت اخیر تشکر کرد و تصریح کرد:‌ مدیریت این شرکت تلاشهای بی شماری کرده است که گاز رسانی به روستاها سیر صعودی  پیدا کند ولی متاسفانه  با توجه به حجم  بالایی محرومیت  این استان  هنوز راه‌های نهفته بسیاری وجود دارد.

نماینده مردم پلدختر افزود: مردم  استان لرستان تنها  خواستار حق قانونی خود  درباره استفاده از امکانات رفاهی  همگانی  هستند و این امر سزاوار نیست که بسیاری ازمردم روستاهای این حوزه انتخابیه گرمای گاز را حتی برای یکبار حس نکرده باشند. 

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، یاد آورشد: متاسفانه برنامه‌ریزی برای  توسعه  گاز رسانی در سراسر کشور روند درستی را دنبال نمی کند واین در حالی است که  این طرح باید فراگیر باشد و تمام  استان‌های کشور را شامل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet