خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 12:10:12
سرویس سیاسی
لاریجانی در جمع خبرنگاران:

شهادت شاطری ضایعه بزرگی برای مردم لبنان بود

رئیس مجلس با محکوم کردن ترور شهید شاطری، گفت: شهید شاطری عمر خود را برای مجاهدت و رفاه مردم لبنان صرف کرد.
شهادت شاطری ضایعه بزرگی برای مردم لبنان بود رئیس مجلس با محکوم کردن ترور شهید شاطری، گفت: شهید شاطری عمر خود را برای مجاهدت و رفاه مردم لبنان صرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35096.jpg شهادت,شاطری,ضایعه,بزرگی,برای,مردم,لبنان,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید شاطری در جمع خبرنگاران، با اشاره به زحمات این شهید بزرگوار در آبادانی لبنان، گفت: جای، جای لبنان نشانی از تلاش و مجاهدت شهید شاطری برای آبادانی این کشور است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهادت شاطری ضایعه بزرگی برای ملت لبنان بود، تصریح کرد: این شهید بزرگوار عمر خود را برای مجاهدت و رفاه مردم لبنان صرف کرد.

لاریجانی در پاسخ سئوالی مبنی بر هدف تروریست‌ها از به شهادت رساندن شاطری، گفت: امثال شاطری یاور مردم لبنان به حساب می‌آیند و تروریست‌ها سعی کردند با ترور وی دست یاری را از مردم این کشور قطع کنند.

رئیس مجلس با بیان اینکه شاطری در صدد آبادانی کشور لبنان بود، یادآور شد: رژِیم صهیونیستی با بمباران‌های خود سعی کرده زیر ساخت‌های لبنان را از بین ببرد  اما شهید شاطری با تلاش‌های خود  سعی در آبادانی این کشور داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet