شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/01 12:28:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

اتحاد و همدلی نیاز کنونی کشور است

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:مقام معظم رهبری به همگان گوشزد کردند که در برهه فعلی که دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به نظام هستند نبایستی این گونه اختلافات در کشور ایجاد شود.
اتحاد و همدلی نیاز کنونی کشور است رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:مقام معظم رهبری به همگان گوشزد کردند که در برهه فعلی که دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به نظام هستند نبایستی این گونه اختلافات در کشور ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23713.jpg اتحاد,و,همدلی,نیاز,کنونی,کشور,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالرضا عزیزی با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان به ایرنا گفت: توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر نقشه راهی که ایشان تبیین فرموده‌اند موجب سرافرازی هرچه بیشتر ایران اسلامی و پیشرفت در تمامی زمینه‌ها می‌شود.

عزیزی با بیان این که ولی فقیه نقش هدایت کشتی جمهوری اسلامی را دارد، گفت: همدلی و اتحاد بین قوا، مسوولین و مردم همواره از مطالبات رهبر انقلاب بوده است.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به قوای مقننه و مجریه موجب شد تا بار دیگر تمامی افراد وظایف خود را بدانند.
عزیزی در ادامه با تاکید بر اهمیت ولایت فقیه و عشق مردم به رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: ملت ولایتمدار ایران اسلامی عشق و ارادت خویش را به ولایت فقیه همواره نشان داده‌اند و نمونه بارز آن نیز حضور گسترده مردمی در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن بود./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet