شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 14:33:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

همدلی و اتحاد مسوولان سبب حل سریعتر مشکلات کشور می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هر چقدر مردم و مسوولان نظام با یکدیگر متحد و همراه باشند به همان میزان شاهد پیشرفت های چشمگیر در کشور خواهیم بود.
همدلی و اتحاد مسوولان سبب حل سریعتر مشکلات کشور می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هر چقدر مردم و مسوولان نظام با یکدیگر متحد و همراه باشند به همان میزان شاهد پیشرفت های چشمگیر در کشور خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/24587.jpg همدلی,و,اتحاد,مسوولان,سبب,حل,سریعتر,مشکلات,کشور,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز،به ایرنا گفت:مقام معظم رهبری مانند حضرت امام خمینی (ره) همیشه نسبت به مساله وحدت، یکپارچگی و همدلی بین مسوولین با یکدیگر، مسوولین با مردم و مردم با همدیگر توصیه کرده اند.

کوثری اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب به سبب این که امر وحدت و همدلی از کلام و سفارشات خداوند است؛ لذا همیشه بر آن تاکید داشته اند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، افزود: وحدت و یکپارچگی همیشه سبب موفقیت و خوشحالی دوستان و باعث نا امیدی دشمنان می شود و بر این اساس رهبر معظم انقلاب همیشه بر این امر الهی تاکید داشته و دارند.
کوثری خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی به اختلاف میان مسوولان امید بسته اند اما این بار نیز با توصیه های رهبر معظم انقلاب و لبیک و اجابت سران قوا تیرشان به سنگ خورد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet