خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/12/01 12:42:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

کمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲بهمن قم پنج‌شنبه با مراجع دیدار می‌کند

عضوکمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم از دیدار اعضای این کمیته با مراجع عظام تقلید در صبح پنج‌شنبه (۳اسفند) خبر داد.
کمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲بهمن قم پنج‌شنبه با مراجع دیدار می‌کند عضوکمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم از دیدار اعضای این کمیته با مراجع عظام تقلید در صبح پنج‌شنبه (3اسفند) خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/34255.jpg کمیته,بررسی‌کننده,حوادث,۲۲بهمن,قم,پنج‌شنبه,با,مراجع,دیدار,می‌کند Icana

 سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دومین سفر کمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم به این شهر و دیدار با مسئولان سپاه قم، گفت: دیدگاه‌ها، نظرات و دریافت‌های مسئولان سپاه استان قم دریافت شد و اقداماتی که این آنها انجام داده بودند، مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: من با فرماندار شهرستان قم نشستی داشتم و وی اشاره کرد مسئولان استان در جلسه کمیسیون امنیت استانداری تقسیم کار انجام داده بودند و تکلیف هر ارگان و نهادی مشخص شده بود.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام فرماندار شهرستان قم، آنها پیش بینی وقوع چنین اتفاقی در برگزاری مراسم را می‌دادند ولی اعتقادی به اینکه چنین کاری سازمان‌یافته بود، نداشت.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه فرماندار شهرستان قم در راهپیمایی و مراسم حضور نداشت، توضیح داد: به نسبت اطلاعاتی که او داشت،‌ چیز جدیدی به دانسته‌های پرونده اضافه نشد و مسائل کلی را مطرح کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: کمیته بررسی‌کننده حوادث ۲۲ بهمن قم، احتمالا پنج شنبه این هفته با مراجع عظام در خصوص این پرونده ملاقات خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet