هدر موبایل
1391/12/01 16:14:22
سرویس سیاسی
شیخ‌الاسلام:

لاریجانی هفته آینده به هند می‌رود

مدیرکل امور بین‌الملل مجلس با بیان اینکه رئیس مجلس یک‌شنبه ششم اسفند ماه به هند می‌رود، گفت: این سفر به دعوت رئیس مجلس نمایندگان هند و در جهت گسترش مناسبات پارلمانی دو کشور، انجام می‌شود.
لاریجانی هفته آینده به هند می‌رود مدیرکل امور بین‌الملل مجلس با بیان اینکه رئیس مجلس یک‌شنبه ششم اسفند ماه به هند می‌رود، گفت: این سفر به دعوت رئیس مجلس نمایندگان هند و در جهت گسترش مناسبات پارلمانی دو کشور، انجام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/384.jpg لاریجانی,هفته,آینده,به,هند,می‌رود Icana

حسین شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سفر یک‌شنبه آینده رئیس مجلس به هند، به دعوت خانم میرا کومار رئیس مجلس نمایندگان این کشور خواهد بود،‌ گفت: این سفر در پاسخ به سفر سال گذشته کومار به تهران است.

وی با بیان اینکه سفر رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان به دهلی نو، از یک‌شنبه ششم تا پنج‌شنبه دهم اسفند ماه به طول می‌انجامد، افزود: دکتر لاریجانی در این سفر با مقامات بلندپایه هندی از جمله رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر، رؤسای مجلس نمایندگان و سنا و نیز تعدادی دیگر از مقامات، دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه گفت‌وگوهای پارلمانی ایران و هند، درباره راه‌های گسترش و توسعه همکاری‌های دوستانه دو کشور در عرصه‌های مختلف به ویژه مراودات پارلمانی است،‌ ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در این سفر با علمای مسلمان هند، نخبگان سیاسی، فعالان اقتصادی و دانشگاهیان این کشور دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet