هدر موبایل
1391/12/02 11:33:00
سرویس استان ها
طاهری:

بروکراسی اداری کارخانجات چغندر قند را با بن بست مواجه کرده است

نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان اینکه باتوسعه کارخانجات چغندرقند در این حوزه انتخابیه می توانیم شاخص اقتصادی استان فارس را افزایش دهیم ،افزود : بروکراسی اداری توسعه کارخانجات را در این حوزه انتخابیه با مشکل روبرو کرده است.
بروکراسی اداری کارخانجات چغندر قند را با بن بست مواجه کرده است نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان اینکه باتوسعه کارخانجات چغندرقند در این حوزه انتخابیه می توانیم شاخص اقتصادی استان فارس را افزایش دهیم ،افزود : بروکراسی اداری توسعه کارخانجات را در این حوزه انتخابیه با مشکل روبرو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20553.jpg بروکراسی,اداری,کارخانجات,چغندر,قند,را,با,بن,بست,مواجه,کرده,است Icana

 الیاس طاهری در گفت‌و گو  با خبرنگارانتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: استفاده کارآمد ازظرفیت‌های  محصول چغندر قند، تنها با تشویق و حمایت بخش خصوصی و دولت امکان پذیر است  وازهمین رو دولت باید صنایع تبدیلی این محصول را به نحو مطلوب مهیا کند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حذف بروکراسی اداری در امر توسعه مراکز صنعتی اورژانسی است زیرا  کاغذ بازی اداری موجب می شود  که انگیزه  بخش خصوصی برای  سرمایه گذاری در این عرصه کاهش یابد.

وی ادامه داد: صنایع تبدیلی، اساس توسعه اقتصاد کشاورزی به شمار می آید  و از آنجا که یکی از مشکلات مردم  شهرستان  اقلید کمبود فرصت های شغلی است به همین علت دولت باید در راستای توسعه مراکز  کشاورزی دراین حوزه انتخابیه اقدامات کارآمدی را انجام دهد.

طاهری، تصریح کرد:  توازن اقتصادی  در شهرستان اقلید به ظرفیتهای اشتغال درصنایع تبدیلی و توسعه  صنعت کشاورزی با توجه به  افزایش فرصت‌های اشتغال امری انکارناپذیر است .

نماینده مردم اقلید، افزود:‌برای توسعه صنعت کشاورزی  باید سه عامل  فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی،  استفاده بهینه از ظرفیت های کشاورزی و  تشویق بخش خصوصی  برای سرمایه گذاری  در او لویت توسعه اقتصادی قرارداد .

 عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس ، یاد آورشد:  باید طرح  جامعی برای  توسعه کارخانجات کشاورزی از جمله  کارخانه چغندر قند ترسیم کرد زیرا  مفهوم توسعه زمانی به معنی واقعی در عرصه کشاورزی نمود پیدا می کند که بر اساس برنامه ریزی بلندمدت  تداعی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet