هدر موبایل
1391/12/02 08:52:39
سرویس بین الملل
سخنرانی قدرتمند بشار اسد

دستغیب:سوریه در راه ایجاد اصلاحات موفق است

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به سخنرانی قدرتمند بشار اسد، سوریه را در راه ایجاد اصلاحات موفق دانست و گفت:معارضان بدون پیش‌شرط وارد گفتگوی ملی سوریه شوند.
دستغیب:سوریه در راه ایجاد اصلاحات موفق است نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به سخنرانی قدرتمند بشار اسد، سوریه را در راه ایجاد اصلاحات موفق دانست و گفت:معارضان بدون پیش‌شرط وارد گفتگوی ملی سوریه شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/981.jpg دستغیب:سوریه,در,راه,ایجاد,اصلاحات,موفق,است Icana

سید‌احمد‌رضا دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به سخنرانی بشار اسد  مبنی بر اینکه با وجود توطئه‌های جهانی، آینده از آن ملت سوریه است، توضیح داد: سوریه طی 23 ماه گذشته  مشغول نبردی تمام عیار و حتی می‌توان گفت جهانی با معارضان و تروریست‌هایی بود که از سراسر جهان با پشتیبانی سازمان‌های جاسوسی کشورهای منطقه و فرا‌منطقه‌ای به راه افتاده بود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخالفان بعد از چند ماه منازعه نهایتاً ناچار به گفتگو شدند، تصریح کرد: وقتی معاذ الخطیب با وزیر امور خارجه کشور ایران، که از جمله کشورهای حامی نظام سیاسی سوریه است گفتگو می‌کند این امر نشانگر تصمیم به سازش و صلح با دولت سوریه است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، سوریه را در راه ایجاد اصلاحات موفق دانست و افزود: مخالفان غیرمسلح باید بدون هیچ پیش‌شرطی وارد دور گفتگوهای ملی و مذاکرات سوری-سوری شوند چرا که این راه‌حل، تنها راه عبور از بحران سوریه است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه بشار اسد پایگاه نظامی قدرتمندی در سوریه دارد، گفت: ملت سوریه با حمایت از نظام اسد نشان دادند که اختلاف نظر‌ها سطحی است و حفظ کشور خود را از اوجب واجبات می‌دانند از این رو هم ارتش و هم ملت این کشور وفادارانه تا آخرین لحظه پای آرمان حفظ سوریه مستقل باقی خواهند ماند.

رئیس‌جمهوری سوریه در دیدار با جمعی از سیاستمداران لبنانی تاکید کرد که فردا از آنماست و سوریه اراده پیروزی بر توطئه‌ها علیه این کشور را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet