هدر موبایل
1391/12/01 17:26:32
سرویس سیاسی
نقوی‌حسینی:

کمیسیون امنیت ملی میزبان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارج مجلس با بیان اینکه سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمان کمیسیون بود، تصریح کرد: وی دیدگاه‌ها و نظرات خود را در ارتباط با این وزراتخانه ارائه کرد.
کمیسیون امنیت ملی میزبان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارج مجلس با بیان اینکه سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمان کمیسیون بود، تصریح کرد: وی دیدگاه‌ها و نظرات خود را در ارتباط با این وزراتخانه ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/10752.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,میزبان,سرپرست,وزارت,ارتباطات,و,فناوری,اطلاعات Icana

سید‌حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره جلسه امروز سه‌شنبه (1 اسفند) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه سه لایحه شامل لایحه معاهده استرداد مجرمان بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، لایحه تصویب قطعنامه‌های کنفرانس بین‌المللی استاندار‌های آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی دریانوردان STCW)) و لایحه اصلاحات قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به تشریفات پروتکل 1978 کنوانسیون‌ بین‌المللی جلوگیری از آلودگی دریایی ناشی از کشتی‌ها و اصلاحات بعدی ‌آن، به تصویب رسید.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین سید‌باقر حسینی گزارشی از سفر هیات ایرانی به مسکو به ریاست علی‌اکبر صالحی، وزیر امور خارجه کشور برای شرکت در دهمین نشست مشترک اقتصادی را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارائه داد.

وی تصریح کرد: در این گزارش دو کشور ایران و روسیه بر ضرورت گسترش روابط اقتصادی به ویژه افزایش حجم مبادلات تجاری و اقتصادی تاکید کرده و توافق کردند که نشست بعدی در اسفند‌ماه سالجاری برگزار شود.

نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: همچنین حجت‌الله سوری گزارشی از سفر هیات پارلمانی به ریاست وزیر امور خارجه به اتیوپی ارائه کرد که در این گزارش بر گسترش روابط ایران و اتیوپی تاکید شد.

نقوی‌حسینی، گفت: محمد‌حسن نامی، منتخب معرفی شده رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی جهت تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بود که دیدگاه‌ها و نظرات خود را در ارتباط با این وزراتخانه ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآور شد: نامی خود را سرباز ولایت و نظام خواند و گفت باید در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، تحولات عظیمی رخ دهد و بر استقلال و خود‌کفایی علم و تکنولوژی ارتباطات و بهره‌گیری از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، تاکید شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet