هدر موبایل
1391/12/01 17:45:09
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس:

پاسخ‌های وزیر اقتصاد نمایندگان را قانع نکرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مطرح شدن سؤالات نمایندگان از حسینی وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی خبر داد و افزود: نمایندگان از پاسخ‌های وزیر در خصوص سؤالات خود قانع نشدند.
پاسخ‌های وزیر اقتصاد نمایندگان را قانع نکرد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مطرح شدن سؤالات نمایندگان از حسینی وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی خبر داد و افزود: نمایندگان از پاسخ‌های وزیر در خصوص سؤالات خود قانع نشدند. https://cdn.icana.ir/d/019/10591.jpg پاسخ‌های,وزیر,اقتصاد,نمایندگان,را,قانع,نکرد Icana

سید‌ناصر موسوی‌لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سؤالات نمایندگان در خصوص کمبود بانک‌های دولتی در حوزه‌های انتخابیه خود از وزیر اقتصاد در این کمیسیون مطرح شد گفت: نمایندگان از بهانه‌تراشی‌های حسینی در خصوص پاسخ‌گویی به سؤالات خود قانع نشدند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بهانه‌هایی از جمله نداشتن فرصت برای پاسخ‌گویی در قبال سؤالات نمایندگان از سوی وزیر قابل قبول نیست تصریح کرد: پاسخ‌های ارائه شده از سوی وزیر اقتصاد کمیسیون اقتصادی مجلس را نتوانست قانع کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مطرح شدن سؤالات نمایندگان از حسینی وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی خبر دادوافزود: نمایندگان‌ازپاسخ‌های وزیر در خصوص سؤالات خود قانع نشدند./                                         

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet