شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 17:43:17
سرویس اقتصادی
معاون پارلمانی رییس جمهور از ارائه بودجه 92 در روز یکشنبه هفته آتی خبرداد

سبحانی نیا: دولت هیچ تاریخ رسمی برای ارائه بودجه به مجلس اعلام نکرده است

عضو هیئت رییسه مجلس در واکنش به اظهارات معاون پارلمانی رییس جمهور مبنی بر این که دولت بودجه سال ۹۲ را یک شنبه اتی به مجلس ارائه می دهد ، گفت: دولت هنوز هیچ تاریخ رسمی را برای ارائه بودجه به هیئت رییسه مجلس اعلام نکرده است.
سبحانی نیا: دولت هیچ تاریخ رسمی برای ارائه بودجه به مجلس اعلام نکرده است عضو هیئت رییسه مجلس در واکنش به اظهارات معاون پارلمانی رییس جمهور مبنی بر این که دولت بودجه سال 92 را یک شنبه اتی به مجلس ارائه می دهد ، گفت: دولت هنوز هیچ تاریخ رسمی را برای ارائه بودجه به هیئت رییسه مجلس اعلام نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg سبحانی,نیا:,دولت,هیچ,تاریخ,رسمی,برای,ارائه,بودجه,به,مجلس,اعلام,نکرده,است Icana

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات  معاون پارلمانی رییس جمهور  مبنی بر این که دولت بودجه سال 92 را یک شنبه آتی به مجلس ارائه می دهد ، گفت: دولت هنوز هیچ تاریخ رسمی را برای ارائه بودجه به هیئت رییسه مجلس اعلام نکرده است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:دولت تا به حال چندین بار از زمان ارائه بودجه خبر داده است و بعد خلف وعده کرده است.

سبحانی نیا تصریح کرد: تا به حال چندین بار دولت برای هفته آتی قول ارائه بودجه را داده است و هر بار مطرح کرده که این هفته بودجه زیر چاپ است و هفته بعد به مجلس ارائه می شود  و امیدواریم این تاریخ اعلام شده برای یکشنبه هفته اتی زمان واقعی ارائه بودجه باشد.

وی تاکید کرد: دولت هر زمانی که بخواهد لایحه بودجه را به مجلس تقدیم کند، باید پیش از آن به هیئت رییسه مجلس اطلاع دهد که در تاریخ مشخص شده بودجه به مجلس می آید و تا این لحظه هیج اطلاع رسمی در این خصوص صورت نگرفته است.

عضو هیئت رییسه مجلس گفت: دولت باید همراه لایحه بودجه 92 لایحه بودجه چنددوازدهم را نیز به مجلس ارائه دهد و در غیر این صورت مجلس ناگزیر است تنخواه را هم چون سال گذشته در دستور کار قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet