هدر موبایل
1391/12/01 17:55:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی خبر داد

ملاقات با بازداشت‌شدگان حادثه قم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمان دقیق ارائه این گزارش مشخص نیست باید نشست‌های دیگری برگزارشده و با افرادی که بازداشت شده‌اند صحبت کنیم، پس از طی این مراحل گزارش نهایی تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌شود.
ملاقات با بازداشت‌شدگان حادثه قم سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمان دقیق ارائه این گزارش مشخص نیست باید نشست‌های دیگری برگزارشده و با افرادی که بازداشت شده‌اند صحبت کنیم، پس از طی این مراحل گزارش نهایی تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13468.jpg ملاقات,با,بازداشت‌شدگان,حادثه,قم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده ورامین با اشاره به آخرین بررسی‌های کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در کمیسیون امنیت‌ملی به باشگاه خبرنگاران گفت:کمیته پیگیری این موضوع تا کنون دو بار در روزهای شنبه و دوشنبه هفته جاری برای بررسی این حادثه به شهر قم سفر کرده‌اند.

وی ادامه داد: روز شنبه اعضای کمیته با شورای تامین شهر قم نشست مشترکی را برگزار کردند و روز گذشته نیز نشست مشترکی با فرماندهی سپاه استان قم و مسئولان اطلاعات و حفاطت سپاه و معاون برنامه ریزی سپاه و فرماندار قم برگزار شد و نظرات آنها و اطلاعاتی که داشتند مورد بررسی قرار گرفت.
نقوی‌حسینی همچنین تصریح کرد: در رابطه با همین مسئله روز گذشته با فرمانده سپاه استان قم و معاون برنامه‌ریزی این شهر،مسئول اطلاعات و مسئول حفاظت سپاه قم و همچنین فرماندار این شهرستان جلسه‌ای برگزار شد و به بحث و بررسی پرداختیم.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره زمان نهایی شدن گزارش این کمیته گفت: زمان دقیق ارائه این گزارش مشخص نیست باید نشست‌های دیگری برگزارشده و با افرادی که بازداشت شده‌اند صحبت کنیم،پس از طی این مراحل گزارش نهایی تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌شود.

وی در پایان اظهارداشت: قطعا گزارش نهایی کمیته بررسی تا قبل از پایان سال نهایی می‌شود و کمیسیون امنیت ملی درباره قرائت این گزارش در صحن علنی مجلس تصمیم‌گیری می‌کند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet