خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 09:10:02
سرویس اجتماعی
طریقت‌منفرد: بودجه سال آتی حوزه سلامت به میزان درآمد کشور بستگی دارد

کاهش اعتبارات حوزه سلامت در سال 92 حتمی است

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، با اعلام اینکه میزان کاهش اعتبارات حوزه سلامت در سال ۹۲، در زمان تقدیم لایحه بودجه به مجلس مشخص می‌شود، گفت:‌ اگر درآمد کشور کاهش پیدا کند، به طور حتم بودجه سلامت با کاهش روبه‌رو خواهد شد.
کاهش اعتبارات حوزه سلامت در سال 92 حتمی است سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، با اعلام اینکه میزان کاهش اعتبارات حوزه سلامت در سال 92، در زمان تقدیم لایحه بودجه به مجلس مشخص می‌شود، گفت:‌ اگر درآمد کشور کاهش پیدا کند، به طور حتم بودجه سلامت با کاهش روبه‌رو خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/35167.jpg کاهش,اعتبارات,حوزه,سلامت,در,سال,92,حتمی,است Icana

محمدحسن طریقت‌منفرد در گفت‌‌ وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه طرح واگذاری مدیریت بیمارستان‌ها به کارکنان و پرسنل تا اواخر امسال یا سال 92 آغاز می‌شود، گفت: بر اساس قانون پرداخت حقوق پرسنل بیمارستان‌ها باید مبتنی‌بر عملکرد باشد، همچنین این اقدام برای افزایش انگیزه کارکنان است.

وی با تأکید بر اینکه طرح واگذاری مدیریت بیمارستان‌ها به کارکنان هیچ ربطی به واگذاری بیمارستان به بخش خصوصی ندارد، افزود:‌ ما هیچ چیزی را واگذار نمی‌کنیم بلکه به افراد شاغل تفویض اختیار می‌کنیم.

سرپرست وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، با اعلام اینکه بر اساس آمار سازمان نظام پزشکی بیش از 80 هزار پزشک عمومی داریم، که حدود 40 هزار نفر آن در امور دیگر فعال هستند، تصریح کرد:‌ سعی بر این است تا با ایجاد انگیزه در طرح پزشک خانواده این افراد جذب شوند.

طریقت‌منفرد در واکنش به سؤالی درباره بروز شایعاتی مبنی‌بر کاهش اعتبارات حوزه سلامت در بودجه سال 92، تصریح کرد: توجه به این موضوع که کشور در شرایط تحریم به سر برده و نفت ایران خریداری نمی‌شود همه چیز را روشن می‌کند، اما باز هم بودجه سال آتی حوزه سلامت به میزان درآمد کشور بستگی دارد.

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، با اعلام اینکه میزان کاهش اعتبارات حوزه سلامت در سال 92، در زمان تقدیم لایحه بودجه به مجلس مشخص می‌شود، افزود:‌ اگر درآمد کشور کاهش پیدا کند، به طور حتم بودجه سلامت با کاهش روبه‌رو می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet