شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/01 20:51:41
سرویس بین الملل
عصرامروز صورت گرفت:

دیدار سفیر سنگاپور با مصباحی مقدم

سفیر سنگاپور در تهران عصر امروز (سه‌شنبه) با غلامرضا مصباحی‌مقدم رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و سنگاپور دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار سفیر سنگاپور با مصباحی مقدم سفیر سنگاپور در تهران عصر امروز (سه‌شنبه) با غلامرضا مصباحی‌مقدم رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و سنگاپور دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35144.jpg دیدار,سفیر,سنگاپور,با,مصباحی,مقدم Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا مصباحی‌مقدم در ابتدای این دیدار با سفیر سنگاپوربا اشاره به سطح خوب مناسبات دوستانه فی‌مابین بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دو کشور در عرصه‌های مختلف به‌ویژه روابط پارلمانی تاکید کرد و افزود: گسترش مناسبات پارلمانی ایران و سنگاپور در شناخت و استفاده از ظرفیت‌های گوناگون در روابط دو کشور در سایر زمینه‌ها مثمرثمر خواهد بود.

رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و سنگاپور با تبریک برگزاری انتخابات موفقیت‌آمیز در سنگاپور و انتخاب گروه دوستی پارلمانی سنگاپور و ایران در مجلس این کشور، این امر را گامی مثبت در جهت توسعه‌ی همکاری‌های دوستانه‌ی دو کشور در عرصه‌های مختلف دانست.

رییس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با ناکافی دانستن سطح مبادلات اقتصادی دو کشور گفت: مناسبات اقتصادی فی‌مابین ایران و سنگاپور به هیچ وجه متناسب با ظرفیت‌ها و جایگاه واقعی دو کشور نیست و توجه به این امر از سوی اعضای گروه‌های دوستی پارلمانی در مجالس ایران و سنگاپور ضروری است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان نسبت به توسعه‌ی مناسبات فرهنگی به‌ویژه صنعت گردشگری میان ایران و سنگاپور ابراز امیدواری کرد.

چیوتای سو نیز در همین دیدار با تبریک تشکیل گروه دوستی پارلمانی ایران و سنگاپور در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با ایران مورد توجه دولت سنگاپور قرار دارد.

سفیر سنگاپور در تهران در پایان بر علاقه‌مندی کشورش برای توسعه‌ی مناسبات دوستانه با ایران تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet