شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 09:29:40
سرویس سیاسی
عوض حیدرپور:

پروژه ایران‌هراسی کمکی به سران رژیم صهیونیستی نمی‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تحلیلگران غربی اذعان دارند که رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیک شده است،‌ تصریح کرد: پروژه ایران‌هراسی کمکی به رژیم صهیونیستی نمی‌کند.
پروژه ایران‌هراسی کمکی به سران رژیم صهیونیستی نمی‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تحلیلگران غربی اذعان دارند که رژیم صهیونیستی به پایان عمر خود نزدیک شده است،‌ تصریح کرد: پروژه ایران‌هراسی کمکی به رژیم صهیونیستی نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/34271.jpg پروژه,ایران‌هراسی,کمکی,به,سران,رژیم,صهیونیستی,نمی‌کند Icana

عوض حیدرپور شهرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درخصوص اظهارات ضدایرانی نتانیاهو گفت: تمام سیاستمداران غربی و حتی کارشناسان در درون رژیم صهیونیستی و امریکا اذعان دارند که این رژیم نابود خواهد شد و در تحلیل‌های کنفرانس‌های بین‌المللی شنیده می‌شود که نزدیک است عمر این رژیم به پایان رسد و البته اگر آنها اقدامی انجام می‌دهند، مانند غریقی است که دست و پا می‌زند تا چند روز بیشتر زنده بماند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی فعالیت‌ها و اقداماتی که سران رژیم صهیونیستی به نام ایران‌هراسی انجام می‌دهند، هیچ فایده‌ای برای آنها ندارد و شرایط و تحلیل‌های اساسی در منطقه نشان می‌دهد که باید منتظر نابودی رژیم صهیونیستی در چند سال آینده بود.

وی با اشاره به سابقه وجودی رژیم اشغالگر قدس توضیح داد: زمانی که رژیم صهیونیستی در حدود 60 سال پیش پایه‌گذاری شد، تنها گروههای پراکنده در داخل فلسطین یا سازمان فتح در مقابل آن بودند؛ اما با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و بیداری اسلامی در جهان، افکار بیدار دنیا علیه رژیم صهیونیستی قیام کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس درباره جایگاه نتانیاهو بیان کرد: زمانی‌که نتانیاهو فعالیت‌های سیاسی خود را شروع کرد، صهیونیست‌ها به این امید بودند که او بتواند فضایی را باز کند و امیدواری طولانی‌تری برای ماندگاری رژیم صهیونیستی فراهم کند؛ اما در مجموع هیچ کاری نتوانست انجام دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اقدامات و اظهارات نتانیاهو سقوط رژیم مجعول اسراییل را هموار کرد، ادامه داد: ملت‌های مسلمان به دنبال نابودی رژیم صهیونیستی بودند و عملیات و برنامه‌ریزی‌های نتانیاهو به آنچه بیداری اسلامی دنبال می‌کرد، کمک کرد و اکنون نتانیاهو مقبولیتی در پیش نظریه‌پردازان و سیاستمداران داخلی این رژیم ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet