هدر موبایل
1391/12/02 15:01:00
سرویس بین الملل
حسینی مطرح‌کرد:

میزبانی مغرضانه ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رویکرد غرب به تحولات سوریه دوگانه است، میزبانی ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه را مغرضانه خواند.
میزبانی مغرضانه ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رویکرد غرب به تحولات سوریه دوگانه است، میزبانی ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه را مغرضانه خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/21832.jpg میزبانی,مغرضانه,ژنو,برای,رسیدگی,به,اوضاع,انسانی,سوریه Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری کنفرانس ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه، اظهارداشت: تنها کمکی که کشورهای غربی می توانند به ملت سوریه داشته باشند قطع کمک‌های تسلیحاتی به معارضین دولت اسد است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه جهانی باید با یک اراده جمعی به دنبال حل مناقشه سوریه باشد، تصریح کرد: همدردی با مردم سوریه همزمان با فرستادن سلاح برای معارضین سوری با هدف کشتن مردم این کشور، سیاست یک بام و دوهوایی است که غرب در جریان تحولات سوریه پیش گرفته است.

وی ادامه داد: رویکر دوگانه غرب به تحولات سوریه مردم این کشور را در تنگنای شدیدی قرار داده است و هرروز شاهد هستیم آوارگان سوری در لبنان، اردن و ترکیه مشکلاتشان روز افزون‌تر می شود.  

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه اوضاع انسانی سوریه به شدت وخیم است، ادامه داد: طبق آمارسازمان ملل آوارگان سوری در کشورهای همسایه هر روز رو به افزایش است و مجامع بین‌المللی تنها آمار ارائه می‌کنند و هیچ راه کار عملی برای پایان دادن به این آوارگی مردم انجام نمی‌دهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه غرب و کشورهای مرتجع عربی منطقه باید با خویشتنداری و عدم کمک‌های مالی-تسلیحاتی به سوریه و در راه رسیدن به یک راه‌کار دیپلماتیک برای خروج از بحران دمشق  برنامه داشته باشند ، تصریح کرد: قطع کمک‌ها به تروریست‌ها بهترین هدیه غرب به ملت سوریه است.

روز گذشته ژنو میزبان نشستی برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet