هدر موبایل
1391/12/02 10:11:00
سرویس استان ها
منصوری آرانی:

منطقه ویژه‌ اقتصادی در کاشان به زوی به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس با بیان اینکه منطقه ویژه‌ای اقتصادی درکاشان به زوی به بهره‌برداری می رسد، افزود: با آغاز فعالیت منقطه ویژه اقتصادی شاهد رونق مبادلات تجاری در منطقه خواهیم بود.
منطقه ویژه‌ اقتصادی در کاشان به زوی به بهره‌برداری می‌رسد نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس با بیان اینکه منطقه ویژه‌ای اقتصادی درکاشان به زوی به بهره‌برداری می رسد، افزود: با آغاز فعالیت منقطه ویژه اقتصادی شاهد رونق مبادلات تجاری در منطقه خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/25977.jpg منطقه,ویژه‌,اقتصادی,در,کاشان,به,زوی,به,بهره‌برداری,می‌رسد Icana

عباسعلی منصور آرانی در گفت‌و گو با خبرنگارانتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: با ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در این شهرستان تمام فعالیت‌های صنعتی افزایش می یابد در نتیجه این امر موجب می‌شود فرصت  اشتغال بی‌شماری  در این حوزه انتخابیه ایجاد شود.

نماینده مردم کاشان وآران بیدگل درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: :از جمله اهداف ایجاد این مناطق تولید ثروت در عین توازن اقتصادی و برقراری مبادلات تجاری هدفمند و افزایش  تحرک اقتصادی در شهرستان کاشان است. 

وی ادامه داد: توسعه فعالیت‌های صنعتی، ایجاد تعادل اقتصادی  دربازار و جلب و تشویق سرمایه‌گذاری  دولتی و بخش خصوصی و ایجاد فرصت های شغلی از پیامدهای مثبت این منطقه ویژه اقتصادی در این حوزه انتخابیه است.

منصوری ارانی افزود:منطقه ویژه اقتصادی، بازاربالقوه تجاری است که موجب می‌شود تولیدات داخلی بیش از هر زمانی به عنوان کالای بومی  خود نمایی کند.

وی تصریح کرد: بخش خصوصی به عنوان محرک اقتصادی مورد وثوق بسیاری از کارشناسان اقتصادی است منتهی این بخش باید به نحوی حمایت شود که از تمام کارآیی آن استفاده بهینه شود.

نماینده مردم کاشان، افزود: باید تلاش کنیم تا در حوزه حمایت از سرمایه‌گذار بومی  گام‌های بلند مدت  برداشته شود و در این باره همه مسئولان باید با طرحی جامع از تمام توان مایه بگذارند تا شاهد ریشه کن شدن بیکاری در کشورمان باشیم.

 عضو کمیسیون  امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: خوشبختانه  فضای مناسبی برای فعالیت سرمایه گذران  مختلف دولتی و بخش خصوصی در  این حوزه انتخابیه وجود دارد و از همین رو  باید با حمایت دولت  از سرمایه گذران راه را برای این افراد هموارتر کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet