شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 10:49:05
سرویس سیاسی
سید شریف حسینی:

هدف غرب خدشه به عزت نفس مردم ایران است

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی به یک الگو برای مردم بیدار جهان تبدیل شده، یادآور شد: غرب از این موضوع هراس دارد و به همین دلیل عزت نفس مردم ایران را در مذاکرات نشانه رفته است.
هدف غرب خدشه به عزت نفس مردم ایران است عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی به یک الگو برای مردم بیدار جهان تبدیل شده، یادآور شد: غرب از این موضوع هراس دارد و به همین دلیل عزت نفس مردم ایران را در مذاکرات نشانه رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/13863.jpg هدف,غرب,خدشه,به,عزت,نفس,مردم,ایران,است Icana

سید شریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک بودن مذاکرات ایران و 1+ 5 گفت: این نشست‌ها دیگر تازگی ندارد؛ زیرا ایران جلسات مختلفی در کشورهای گوناگون داشته و یک تحلیل و بررسی در روند این گفتگوها نشان می‌دهد طرف مقابل نسبت به جمهوری اسلامی تناقض در گفتار دارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران از ابتدا  با 1+5 بر اساس اصول مشخصی مذاکره کرد و حسن‌نیت خود را در این بحث‌ها نشان داد ولی از آن طرف میز چنین رویکردی ندید؛ زیرا در یک مذاکره بحث‌هایی صورت می‌گیرد ولی نظرات تصمیم‌گیرندگان مذاکرات بعدی فرق می‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به فعالیت هسته‌ای ایران گفت: ایران هیچ زمان به دنبال سلاح هسته‌ای نبوده و رهبر انقلاب نیز اخیرا اشاره داشته‌اند که جمهوری اسلامی به دنبال سلاح هسته‌ای نیست؛ نه از آن بابت که امریکا مخالف آن است، بلکه اعتقادات دینی و اسلامی ما مجوز چنین امری را نمی‌دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر صلح آمیز بودن فعالیت هسته‌ای ایران تصریح کرد: مشکلات و موانعی که غرب برای ایران درمورد فعالیت هسته‌ای درست می‌کند، ناشی از آن است که جمهوری اسلامی به یک الگو برای مردم بیدار جهان تبدیل شده و کشورهای به‌پاخواسته سعی بر نزدیکی ارتباط خود با ایران دارند و غرب از این موضوع هراس دارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: غرب به دنبال خدشه به عزت نفس مردم ایران است و تبدیل شدن جمهوری اسلامی به یک الگوی جهانی برای دولت‌های استعمارگر سنگین است.

مذاکرات هسته‌ای میان ایران و 1+5، 8اسفند در آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet