هدر اصلی
1391/12/02 10:49:18
سرویس صحن
با رأی نمایندگان

مجلس با بررسی یک فوریتی تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مخالفت کرد

نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح تاسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مخالفت کرده و بر این اساس این طرح به صورت عادی در مجلس بررسی خواهد شد.
مجلس با بررسی یک فوریتی تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مخالفت کرد نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح تاسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مخالفت کرده و بر این اساس این طرح به صورت عادی در مجلس بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/31437.jpg مجلس,با,بررسی,یک,فوریتی,تشکیل,سازمان,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,مخالفت,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح تاسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مخالفت کردند تا این طرح به صورت عادی در مجلس بررسی شود.

لازم به ذکر است که طرح یک فوریت تاسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از مخالفت نمایندگان با 97 رأی موافق، 83 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع به صورت عادی در مجلس و به ویژه کمیسیون قضایی و حقوقی بررسی خواهد شد.

لازم به ذکر است که در دلایل توجیهی ارائه یک فوریت این طرح که به امضای 50 نفر از نمایندگان مجلس رسیده بود آمده است:

با عنایت به ضرورت سالم سازی عرصه های اقتصادی از جرایم اقتصادی و جلوگیری از وارد آمدن پیامدهای ناگوار و بعضاً جبران ناپذیر آن بر جامعه و نیاز به هماهنگی موثر همه نهادهای متولی مبارزه با این جرایم، چه در حوزه پیشگیری و چه برخورد کیفری شناسایی و اولویت بندی حوزه های آسیب پذیر اقتصادی و تخصیص بهانه منابع و برنامه ریزی کارآمد و اثربخش برای مصون سازی آنها در برابر تهدیدهای ناشی از این جرایم و برخورد قاطع و بازدارنده با مجرمان اقتصادی طرح یک فوریتی تشکیل سازمان مبارزه با جرایم اقتصادی تقدیم می شود.

از جمله نمایندگانی که این طرح را امضا کرده اند می توان به جلالی، مصباحی مقدم، نقوی حسینی، نعمتی، رجایی، قاضی پور اشاره کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet