هدر موبایل
1391/12/02 11:06:53
سرویس صحن
نوری قزلجه در نطق میان دستور؛

رونق تولید راهکار اصلی برای گذر از تحریم ها است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه رونق تولید در همه صنایع راهکار اصلی برای گذر از شرایط تحریم است، تصریح کرد: باید به طور حتم با همه توان از این حوزه حمایت شود، اما می بینیم که متاسفانه حمایت از بخش کشاورزی بسیار ضعیف است.
رونق تولید راهکار اصلی برای گذر از تحریم ها است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه رونق تولید در همه صنایع راهکار اصلی برای گذر از شرایط تحریم است، تصریح کرد: باید به طور حتم با همه توان از این حوزه حمایت شود، اما می بینیم که متاسفانه حمایت از بخش کشاورزی بسیار ضعیف است. https://cdn.icana.ir/d/019/25889.jpg رونق,تولید,راهکار,اصلی,برای,گذر,از,تحریم,ها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا نوری قزلجه در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تشکر از مردم حوزه انتخابیه خود در رابطه با حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن گفت: به طور حتم این اعتماد مردم به من امتحان الهی است و من همیشه مدیون مردم هستم.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی  درباره مشکلات حوزه انتخابیه خود توضیح داد: تداوم قطع پوشش مخابرات، محرومیت روستاها از داشتن شبکه های تلویزیونی، مشکلات کشاورزان به علت پایین بودن قیمت محصولات تمام شده، متضرر شدن کامیون داران به علت افزایش قیمت کامیون و تجهیزات جانبی گوشه ای از مشکلات مردم این حوزه انتخابیه است.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه مردم از بروکراسی اداری در بانک ها گله مند هستند، گفت: به طور حتم تورم و گرانی در شرایط کنونی به مردم فشار آورده است و مردم جامعه با نگرانی درباره اجرای فاز دوم هدفمندی سوال می کنند، لذا از مسئولان انتظار دارم تا با گرانی های اخیر مقابل کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: از طرف دیگر تولیدکنندگان در انتظار تسهیل مقررات و قوانین برای گذراندن شرایط تحریم هستند. همچنین هموطنانمان سراغ قوانین اجرا نشده از سوی دولت را از ما می گیرند.

نوری قزلجه به برخی از پروژه های اجرایی نشده در شهرستان بستان آباد اشاره و بیان کرد: طرح آسفالت جاده های حادثه خیز، طرح راه آهن میانه- بستان آباد – تبریز، جاده بستان آبد- سراب، طرح آبرسانی روستایی ون سدهای نیمه تمام، ارتقای برخی روستاها به شرح، تعریض کردن کل جاده های ترانزیتی داخل شهر بستان آباد، چهاربانده کردن جاده بستان آباد – خلج، تامین برق صنایع و تحقق منطقه ویژه اقتصادی بستان آباد از طرح های نیمه تمام این حوزه انتخابیه به شمار می روند.

وی با بیان اینکه رونق تولید در همه صنایع راهکار اصلی برای گذر از شرایط تحریم است، تصریح کرد: باید به طور حتم با همه توان از این حوزه حمایت شود، اما می بینیم که متاسفانه حمایت از بخش کشاورزی بسیار ضعیف است. از طرف دیگر شاهدیم که پیشرفته ترین کشورهای جهان صادرکننده محصولات کشاورزی بوده و اقتصاد خود را برپایه این موضوعات استوار کرده اند، لذا باید از بخش کشاورزی برای امنیت غذایی و زنده ماندن مردم حمایت کنیم.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس نهم با بیان اینکه سالانه یک انتخابات در کشور برگزار می شود که این موضوع دارای محاسنات بسیاری است، یادآور شد: از طرف دیگر برگزاری چنین رویدادهایی از لحاظ اجتماعی و اقتصادی کم هزینه نیست، لذا به نظر می رسد پژوهش جامع الاطراف و بررسی نظام پارلمانی در کنار رشد احزاب سیاسی برای توسعه و پیشرفت کشور خالی از لطف نیست.

نوری قزلجه با تاکید بر اینکه حفظ نظام از واجبات است و نظام نباید فدای اشخاص شود، ادامه داد: تاریخ انقلاب شاهد این موضوع بوده است که بزرگان با خون خود نظام را استوار و حفظ کرده و حتی در برابر لغزش اطرافیانشان مقاومت کرده و برخورد لازم را داشته اند، از این رو نباید دغدغه جناحی و انتخاباتی ما را از اصولمان منحرف کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره منع شعار دادن در رابطه با مسئولان نظام گفت: متاسفانه برخی از افراد با بیانیه و مصاحبه های خود از این فرمایشات بهره برداری جناحی می کنند، از این رو این برخوردها همان موضوعی است که معظم له ما را از آن منع کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet