هدر موبایل
1391/12/02 15:05:39
سرویس استان ها
حیدری طیب:

راه آهن غرب کشور توسعه می‌یابد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: توسعه این خط ریلی غرب کشور موجب می‌شود که زائران کربلا و شهرهای مذهبی عراق پس از بهره برداری از این پروژه با قطار نیز بتواند به کشور عراق مسافرت کنند.
راه آهن غرب کشور توسعه می‌یابد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: توسعه این خط ریلی غرب کشور موجب می‌شود که زائران کربلا و شهرهای مذهبی عراق پس از بهره برداری از این پروژه با قطار نیز بتواند به کشور عراق مسافرت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/17159.jpg راه,آهن,غرب,کشور,توسعه,می‌یابد Icana

سید سعید حیدری طیب در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه  خبرگزاری خانه ملت، افزود: یکی از شاخص‌های اصلی اقتصاد پویا  در کشور توسعه خطوط ریلی است  به همین علت باید با استفاده از نظرات کارشناسان فنی  هرچع سریتر این خطوط ریلی را به بهره‌برداری برسانیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: بدیهی است در دنیای اقتصاد ،توسعه عمرانی برای تحرک‌های اقتصادی امری اجتناب ناپذیر تلقی می‌شود و ازهمین رو اگر مصوبات عمرانی مقام معظم رهبری که با نگاه تدبیرانه ایشان در نظر گرفته شده است اگرطور کامل اجرایی شود ما شاهد تحول اقتصادی بی‌نظیری در این حوزه انتخابیه خواهیم بود.

 وی ادامه داد: خوشبختانه راه آهن همدان – کرمانشاه- مرز خسروی به عراق 80درصد  پیشرفت داشته است که امیواریم با همت مسولان ذی ربط هرچه سریعتر این پروژه عظیم به بهره برداری برسد.

   عضو کمیسیون انرژی مجلس ،‌یادآورشد:  توسعه حمل و نقل به طریق مدرن  یکی  از عوامل مهم وتاثیر گذار در کاهش  ترافیک وتصادفات بشمارمی آید  به همین علت توسعه حمل و نقل  می‌تواند امنیت مسافران به نحو مطلوب  افزایش دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet