هدر موبایل
1391/12/02 11:26:33
سرویس صحن
رضایی در نطق میان دستور:

خمین در تب خشکسالی می سوزد/ مسئولان به اجرای مصوبات سرعت دهند

نماینده مردم خمین در مجلس گفت: مردم خمین از مسئولین انتظار دارند که مصوبات مربوط به سفر رهبری به این منطقه به سرعت عملیاتی شود.
خمین در تب خشکسالی می سوزد/ مسئولان به اجرای مصوبات سرعت دهند نماینده مردم خمین در مجلس گفت: مردم خمین از مسئولین انتظار دارند که مصوبات مربوط به سفر رهبری به این منطقه به سرعت عملیاتی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20672.jpg خمین,در,تب,خشکسالی,می,سوزد/,مسئولان,به,اجرای,مصوبات,سرعت,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد ابراهیم رضایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود ضمن اشاره به حضور ملت مجاهد ایران در 22 بهمن گفت: ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن یکبار دیگر با تجدید بیعت با امام خود و آرمان های انقلاب اسلامی و صیانت از میراث امام و شهدا یعنی نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمدند و تمامی طرح ها و توطئه دشمنان آمریکایی وصهیونیستی را نقش بر آب کردند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی خطاب به دشمنان با بیان اینکه در پیشگاه امت مؤمن و شجاع تمام گزینه های شما روی میزتان خواهد خشکید افزود: یاران سیدعلی نه اهل ترس هستند و نه غم دنیا دارند و پیوندشان با امام و نظام اسلامی بسیار مستحکم و همیشگی است.

وی خطاب به مسئولین کشور با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران که محصول ایثارگری ملت ایران و آرمان تمامی انبیاء واولیاء الهی است به عنوان عظیم ترین سرمایه و امانت الهی به ما سپرده شده است گفت: مهمترین و ضروری ترین خصلت مسئولین در تمامی سطوح در این نظام الهی، ولایتمداری است که با تمام عیارش برای ملت شناخته شده و الگوهای ثبت شده دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه امروز در هر سنگری که در دست مدیران ولایتمدار است درخشش موفقیت و افتخار مشاهده می شود ادامه داد: دستاوردهایی همچون انرژی هسته ای، هوافضا، ماهواره ها، صنایع موشکی، نانوتکنولوژی، سلول های بنیادین و دیگر موارد توسط جوانان مؤمن و ولایی ما به دست آمده است و هر جا غفلت بوده و مردم نسبت به اوامر ولی امر بی توجهی کردند آنجا نقطه ضعف ما و محل رخنه و آسیب دشمن بوده است که موجب طمع دشمنان برای آزار و فشار به مملکت ما شده و فسادها نیز از آنجا شکل گرفته است.

رضایی با بیان اینکه برخی مدیران به جای اجرای سیاست های امام و ولی خود به نظریات دین داران اقتصادی غربی عمل می کنند تصریح کرد: این امر موجب نگرانی امت ما شده است و تا این نقیصه بر طرف نشود نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه برای مقابله با ابر قدرت ها، زورگوها و چپاولگران دنیا باید اساسی ترین و اصلی ترین نیاز مردم یعنی تغذیه به نقطه اطمینان بخشی برسد ادامه داد: تحقق این امر جز با توجه و رسیدگی به روستاها امکان پذیر نیست و مسئولین باید به طور جدی این سیاست را دنبال کنند که اگر این مسئولین به این امر مبنایی عمل می کردند وضعیت روستاها و معیشت مردم دچار این مشکلات نبود.

وی با بیان اینکه خمین شهر امام، امروز در طب خشکسالی می سوزد گفت: علیرغم تذکر و فرمان مقام معظم رهبری که فرمودند شهر خمین شهر امام و شهر خورشید انقلاب است و مسئولین باید چهره فقر و محرومیت را که لکه ای ننگ برای نظام است از خمین برطرف کنند هیچ اتفاقی برای شهر خمین نیافتاده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه هیأت دولت وقت نیز در این استان تشکیل جلسه داد و به میمنت این سفر طرح توسعه ای را برای شهر امام مصوب کرد تصریح کرد: ولی سال ها می گذرد و مردم از شما مسئولین انتظار دارند این مصوبات مربوط به سفر رهبری که باید به نحو شایسته انجام شود عملی گردد همچنین مصوبات هیأت دولت که وعده داده شده بود نیز باید پیگیری شود.

رضایی با بیان اینکه همه مسئولین خود را در برابر خمین و خرمشهر مدیون می دانند تأکید کرد: ولی این شهر در مظلومیت و غربت عجیبی به سر می برد از جمله اینکه طی چند سال گذشته نزدیک به 40 هزار نفر خانه و زندگی خود را رها کرده و به تهران مهاجرت کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تأکید کرد: از مجلس انتظار می رود با تجدید نظر در ساختار و مقررات داخلی خود ابتدا کارآمدی خود را ارتقاء دهد تا به طور واقعی اتاق فکر و به عنوان ستاد بتواند برای سایر قوا ریل گذاری مناسبی انجام داده و اهداف و آرمان ها و راهبردهای امام مسلمین را عملیاتی کند تا اوامر معظم له فراموش نشود.

نماینده مردم خمین درمجلس پایان با بیان اینکه لازم از با حمایت مناسبت یکبار دیگر امید و نشاط و پویایی و تحرک به روستاها بازگردد گفت: عدم اجرایی بیمه های روستایی موجب نگرانی روستاییان شده است که لازم است در لایحه بودجه سال 92 این امر مدنظر قرار گیرد همچنین بهداشت و درمان و توجه به سلامت، حق همگان است که امروز با عدم توجه به آن دچار خدشه شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet