شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/04 12:24:00
سرویس اقتصادی
قائید‌رحمت تأکید کرد:

کلید کاهش تورم ،تزریق منابع مالی به بخش تولید

عضو هیأت‌ رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از افزایش قیمت‌ها و فشار مضاعف بر مردم گفت: برای افزایش قدرت خرید مردم و پایین آوردن نرخ تورم بهترین کار تزریق نقدینگی به بخش تولید است.
کلید کاهش تورم ،تزریق منابع مالی به بخش تولید عضو هیأت‌ رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از افزایش قیمت‌ها و فشار مضاعف بر مردم گفت: برای افزایش قدرت خرید مردم و پایین آوردن نرخ تورم بهترین کار تزریق نقدینگی به بخش تولید است. https://cdn.icana.ir/d/019/23271.jpg کلید,کاهش,تورم,،تزریق,منابع,مالی,به,بخش,تولید Icana

عباس‌ قائید‌رحمت در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از تورم موجود در جامعه و تعطیلی بسیاری از کارخانجات گفت: متأسفانه نتیجه افزایش بیش از پیش تورم در جامعه تعطیلی کارخانجات تولیدی و بیکاری جوانان است.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی اخیر کشور به تعطیلی بسیاری از شرکت‌ها در استان‌های مختلف کشور منجر شده‌است افزود: دولت باید به بخش‌های تولید کشور توجه بیشتری داشته باشد تا به این صورت میزان بیکاری را در جامعه کاهش دهد.

عضو هیأت‌ رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از افزایش قیمت‌ها و فشارمضاعف بر مردم گفت: بخشی از درآمدهای حاصل از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها باید در اختیار بخش تولید قرار بگیرد تا تورم موجود در جامعه کنترل شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که بیکاری افراد در نتیجه تعطیلی کارخانجات در اثر کمبود منابع مالی منجر به از‌ هم پاشیدگی خانواده‌ها می‌شود تصریح کرد: اجرای فاز دوم یارانه‌ها و بی‌توجهی به بخش تولید نابودی اقتصاد کشور و افزایش تورم را در جامعه رقم می‌زند.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس ادامه داد: برای افزایش قدرت خرید مردم و پایین آوردن نرخ تورم بهترین کار توجه به بخش تولید در جامعه است چرا که با توجه دولت به این بخش می‌توان به افزایش افراد شاغل در جامعه امیدوار بود.

وی با تأکید بر اینکه افزایش نقدینگی در جامعه و تزریق پول به نفع اقتصاد کشور نیست افزود: افزایش احساس نیاز در مردم و تشویق به خرید بیشتر موجبات بالا رفتن نرخ تورم و سخت شدن شرایط زندگی را فراهم می‌کند.

عضو هیأت‌ رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: دولت باید توجه بیشتر برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی کشور برای احیای این بخش و کمک به اقشار بیکار کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet