هدر موبایل
1391/12/02 11:39:01
سرویس فرهنگی
جعفری درباره جوسازی‌های بی بی سی درآستانه انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد:

تداوم راه امام خمینی(ره)در سایه ولایت فقیه، مانع از تعدی دشمنان به ایران می‌شود

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری باید دولتمردان همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، برای تحکیم دوستی‌ها تلاش کنند، گفت: تداوم راه امام خمینی(ره) در سایه ولایت فقیه و حفظ میراث شهدا بهترین راه مقابله با دشمنان است.
تداوم راه امام خمینی(ره)در سایه ولایت فقیه، مانع از تعدی دشمنان به ایران می‌شود نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری باید دولتمردان همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، برای تحکیم دوستی‌ها تلاش کنند، گفت: تداوم راه امام خمینی(ره) در سایه ولایت فقیه و حفظ میراث شهدا بهترین راه مقابله با دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/34366.jpg تداوم,راه,امام,خمینی(ره)در,سایه,ولایت,فقیه،,مانع,از,تعدی,دشمنان,به,ایران,می‌شود Icana

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اقدام های شبکه فارسی زبان بی بی سی که با استفاده از اصطلاح برگزاری انتخابات آزاد برای ایجاد آشوب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران تلاش می‌کند، گفت: طبیعی است که انقلاب اسلامی ایران مسیر جهان را تغییر داد. در شرایطی که دوقطب سوسیالیسم و ماتریالیسم بر جهان سلطه داشت، انقلابی در ایران به وقوع پیوست که با شعار نه شرقی، نه غربی خط بطلان بر هر دو قطب کشید و مهم‌ترین پیام آن هم بازگشت به دین بود. بنابراین استکبار غرب از الگو شدن ایران در جهان هراس دارد و از هر فرصتی برای مبارزه با ما استفاده می‌کند.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی درادامه افزود: استکبارغرب با طرح راه اندازی جنگ بین اقوام مختلف ایرانی و اختلاف‌افکنی میان ایران با کشورهای عربی به بهانه خلیج فارس، جنگ نرم و انقلاب‌های مخملی و فتنه 88،  مساله انرژی هسته‌ای و هم‌اکنون نیز تحریم اقتصادی برای از بین بردن جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند، چراکه نگران است جمهوری اسلامی ایران به عنوان ویترین حاکمیتی که سعادت دنیا و آخرت را به همراه دارد، الگوی مردم جهان شود.

عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: در بحث انتخابات ریاست جمهوری نیز همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ایران اسلامی یک سرمایه دارد و آن هم ملت است. استکبار غرب نیز هم‌اکنون به این نتیجه رسیده است که مردم سالاری دینی از امتیازات حکومت اسلامی ایران است و اگر بخواهد  ایران را شکست دهد، باید اتحاد بین مردم و حکومت را از بین ببرد. به همین دلیل دولتمردان ما نیز باید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، برای تحکیم دوستی‌ها تلاش کنند و در این راه از  خطوط غیر قابل تعدی همچون تداوم راه امام خمینی(ره) در سایه ولایت فقیه و حفظ میراث شهدا برای مقابله با دشمنان استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet