هدر موبایل
1391/12/02 11:45:38
سرویس صحن
سلیمی در نطق میان دستور:

تشکیل سازمان امر به معروف و نهی از منکر در شرایط کنونی ضروری است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های اصلی اصل ۸ قانون اساسی بیش از پیش ضروری است تصریح کرد: از طرفی دیگر وجود یک سازمان یا وزارتخانه امر به معروف ونهی از منکر جهت ساماندهی امور بعد از ۳۴ سال امری مهم است.
تشکیل سازمان امر به معروف و نهی از منکر در شرایط کنونی ضروری است عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های اصلی اصل 8 قانون اساسی بیش از پیش ضروری است تصریح کرد: از طرفی دیگر وجود یک سازمان یا وزارتخانه امر به معروف ونهی از منکر جهت ساماندهی امور بعد از 34 سال امری مهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/25795.jpg تشکیل,سازمان,امر,به,معروف,و,نهی,از,منکر,در,شرایط,کنونی,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور با تشکر از حضور گسترده مردم به ویژه مردم محلات در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: اسفند ماه یادآور شهادت شهید محلاتی و همراهانشان است شهیدی که در زمان حیات خود یکپارچه شور و حرارت بود و هیچ وقت برای ادای تکلیف از پای ننشست.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید محلاتی مجاهدی بود که بارها طعم شکنجه و زندان را چشید اما وجه برجسته این شهید ولایتپذیری بی چون و چرا از امام راحل بود.

وی با بیان اینکه بروز حوادث اخیر در مجلس موجب ناراحتی رهبر معظم انقلاب و مردم شد گفت: علت اصلی این موضوع خویشتن داری افراد است که به طور حتم این خصلت منشأ مقصر دانستن دیگران و سفید بودن خود است از طرفی دیگر واسطه هایی که بر آتش اختلاف می دمیده اند باید پالایش شوند همچنین سخن از رعایت نکات اخلاقی گفتن و اخلاق را در بگو مگوها نابود کردن آفت بزرگی است که از این موضوع باید به خدا پناه آورد.

سلیمی با تأکید بر اینکه تمکین نکردن عملی از ولایت فقیه هزینه های بسیاری برای کشور دارد تصریح کرد: امروز افراد خارجی نگر نقاب دار اهداف خود را دنبال می کنند هر چند این افراد در پاره ای از زمان همراه ولایت فقیه بودند اما به علت تفریط دچار فتنه شدند تا جایی که سربازی صهیونیست ها به عنوان ننگ ابدی به آنها چسبید و متصل شد.

وی ادامه داد: یا اینکه افرادی به خاطر افراط جلوتر از معظم له حرکت کرده که به طور حتم این افراد دچار انحراف بزرگ شده و به جسد پوسیده فتنه گران تنفس مصنوعی می دهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اعلام اینکه شاخصه اصلی اشعری های عصر جدید گرفتن قیافه روشنفکری است یادآور شد: به طور حتم این افراد با اینگونه اقدامات عقل را تعطیل و وارد فضاسازی کاذب می شوند از این رو باید به این افراد یادآور شد که این رویه در آینده به انحطاط عملی از مسیر ولایت منجر می شود.

سلیمی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های اصلی اصل 8 قانون اساسی بیش از پیش ضروری است تصریح کرد: از طرفی دیگر وجود یک سازمان یا وزارتخانه امر به معروف ونهی از منکر جهت ساماندهی امور بعد از 34 سال امری مهم است امروز مفاسد اقتصادی لایه های لیبرال و سازماندهی فرهنگ غرب نیاز ما را به این امور نشان می دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره مشکلات و طرح های نیمه تمام شهرستان محلات و دلیجان توضیح داد: تکمیل باند دوم جاده نراق ـ دلیجان تسریع در اجرای طرح مسکن مهر، تکمیل جاده باقر آباد، تسریع آب رسانی به دلیجان، بهبود وضعیت بهداشت منطقه، کنترل گرانی، افزایش اعتبارات بودجه استان به ویژه حوزه انتخابیه از مهمترین مشکلات مردم این منطقه به شمار می آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet