خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 12:23:44
سرویس استان ها

مجمع نمایندگان استان تهران در گذشت آیت‌الله خوشوقت را تسلیت گفت

مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با اظهار تأسف و تأثر از فقدان آیت‌الله خوشوقت از خداوند کریم برای ایشان طلب علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کردند.
مجمع نمایندگان استان تهران در گذشت آیت‌الله خوشوقت را تسلیت گفت مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با اظهار تأسف و تأثر از فقدان آیت‌الله خوشوقت از خداوند کریم برای ایشان طلب علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/3521.jpg مجمع,نمایندگان,استان,تهران,در,گذشت,آیت‌الله,خوشوقت,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجمع نمایندگان استان تهران درگذشت روحانی ارجمند حضرت آیت‌الله خوشوقت را تسلیت گفتند.

متن کامل این تسلیت نمایندگان استان به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت روحانی ارجمند، عالم ربانی معلم اخلاق حضرت آیت‌الله خوشوقت را به خانواده محترم، دوستداران و علاقه‌مندان ایشان و عموم مردم متدین تهران تسلیت می‌گوییم.

آن بزرگوار طی سال‌های طولانی چراغ ایمان، اخلاق و احکام شرع مقدس را در جامعه برافروختند و با بهره‌مندی از مشکات نورانی اسلام و قرآن پرتو‌افشانی نمودند واز حامیان دیرینه انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بودند.

مجمع نمایندگان استان تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اظهار تأسف و تأثر از فقدان آیت‌الله خوشوقت از خداوند کریم برای ایشان طلب علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet