شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 12:27:30
سرویس صحن
موسوی اصل در تذکر شفاهی

وزارت صنعت به فریاد سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برسد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب به فریاد سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برسید.
وزارت صنعت به فریاد سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برسد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب به فریاد سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برسید. https://cdn.icana.ir/d/019/20622.jpg وزارت,صنعت,به,فریاد,سرمایه,گذاران,و,تولیدکنندگان,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، میرقسمت موسوی اصل در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور، تصریح کرد: برخی معاونان اجرایی و وزرا در سازمان های اجرایی نسبت به مکاتبات، رایزنی ها و پیشنهادات نمایندگان بی توجه هستند که روسای سازمان ها و وزرا باید به این تذکرات توجه کنند.

نماینده مردم گرمه در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره بودجه حوادث غیرمترقبه که برخلاف سال های گذشته متمرکز شده است، منجر به ایجاد مشکل برای مسئولان در رفع به موقع به حوادث غیرمترقبه شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: همچنین از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست دارم تا به فریاد سرمایه گذاران و تولیدکنندگان حوزه انتخابیه یعنی گرمه برسد چرا که این مسئله، عمل کردن به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet