انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/02 12:36:40
سرویس صحن
سلطانی در تذکر شفاهی:

حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند اقدام ضربتی و قاطع دولت است

نماینده مردم بروجن با اشاره به لزوم تأمین نیازهای اساسی مردم گفت: دولت باید با اقدامی ضربتی و قاطع به حل مشکلات اقتصادی و رفع گرانی و تورم بپردازد.
حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند اقدام ضربتی و قاطع دولت است نماینده مردم بروجن با اشاره به لزوم تأمین نیازهای اساسی مردم گفت: دولت باید با اقدامی ضربتی و قاطع به حل مشکلات اقتصادی و رفع گرانی و تورم بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/21721.jpg حل,مشکلات,اقتصادی,مردم,نیازمند,اقدام,ضربتی,و,قاطع,دولت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیرعباس سلطانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی، در بیان تذکر شفاهی خود خطاب به دولت با اشاره به بند یک و 9 اصل 43 قانون اساسی مبنی بر تأمین نیازهای اساسی مردم گفت: در ماه های اخیر تورم شتابان وگرانی افسارگسیخته که به ابر تورم تعبیر می شود مشکلات فراوانی برای اقشار محروم و آسیب پذیر در جهت تهیه اقلام خوراک از جمله برنج وگوشت قرمز فراهم کرده است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی افزود: حل این مسائل اقدام ضربتی و قاطع دولت را می طلبد.

وی با اشاره به تذکر دوم خود خطاب به وزیر نیرو در مورد عدم اهتمام جدی و کافی در انجام پروژه آبی استان چهارمحال بختیاری توضیح داد: این پروژه ها در سفرهای استانی دولت تصویب شده است و لازم است که وزیر در اجرای این مصوبات سرعت وجدیدت به خرج دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم همچنین در مورد انتقال غیر کارشناسی آب بشرآباد ادامه داد: گزارشات و نامه های منتشر شده از سوی مجامع علمی و رسمی کشور از جمله سازمان محیط زیست، سازمان بازرسی کشور و مرکز پژوهش های مجلس اجرای تونل را غیر کارشناسی و غیر قانونی و تهدید کننده منافع مردم می دانند که لازم است به این مسائل رسیدگی شود.

نماینده مردم بروجن در مجلس خطاب به وزیر راه وشهرسازی در مورد عدم تأمین اعتبارات لازم و تعلل و سهل انگاری در اجرای پروژه های جاده استان چهارمحال بختیاری خصوصاً مسیر شهرکرد، بروجن، لردگان و خوزستان تصریح کرد: با توجه به حجم عظیم تصادفات و تلفات جانی و مالی و عدم پیشرفت بیمارستان 220 تختخوابی بروجن لازم است به این مسائل رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet