شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/02 12:42:59
سرویس صحن
خسروی سهل آبادی در تذکر شفاهی:

اجرای فرودگاه شهید مدرس اولویت اول استان خراسان رضوی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر این که اجرای طرح فرودگاه شهید مدرس اولویت اول استان خراسان رضوی است گفت: متاسفانه تمام کارشناسان از اتخاذ تصمیمات غلط از سوی مسئولان دولت در تعجب هستند.
اجرای فرودگاه شهید مدرس اولویت اول استان خراسان رضوی است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر این که اجرای طرح فرودگاه شهید مدرس اولویت اول استان خراسان رضوی است گفت: متاسفانه تمام کارشناسان از اتخاذ تصمیمات غلط از سوی مسئولان دولت در تعجب هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/21725.jpg اجرای,فرودگاه,شهید,مدرس,اولویت,اول,استان,خراسان,رضوی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تشکر از وزیر علوم و تحقیقات به علت ارتقای مجتمع آموزش عالی تربت حیدریه به دانشگاه گفت: باید از صداوسیما به علت بهره مند کردن حوزه انتخابیه به شبکه های دیجیتال تشکر کنم. همچنین از مدیرعامل راه آهن کشور به علت تقسیم منصفانه امکانات در این حوزه سپاسگزارم.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اظهارات رئیس جمهور در جمع مردم در رابطه با اجرای پروژه فولاد تربت حیدریه افزود: متاسفانه دستورات رئیس جمهور از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت اجرایی نمی شود از طرفی دیگر مردم حوزه انتخابیه به دلیل نبود زیرساخت های راه در رنج هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  با تاکید بر این که اجرای طرح فرودگاه شهید مدرس اولویت اول استان خراسان رضوی است تصریح کرد: متاسفانه تمام کارشناسان از اتخاذ تصمیمات غلط از سوی مسئولان دولت در تعجب هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet