خبرگزاری خانه ملت

عید سعید فطر
1391/12/02 12:40:55
سرویس صحن
بهمنی در تذکر شفاهی:

طرح مهر ماندگار به سراب نرسیده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر شفاهی خطاب به هیات دولت گفت: طرح مهر ماندگار نیز مهر و ماندگاری اش به شهرستان سراب نرسیده است.
طرح مهر ماندگار به سراب نرسیده است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر شفاهی خطاب به هیات دولت گفت: طرح مهر ماندگار نیز مهر و ماندگاری اش به شهرستان سراب نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20173.jpg طرح,مهر,ماندگار,به,سراب,نرسیده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهناز بهمنی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به مسئولان اجرایی کشور گفت: تذکر من به هیات دولت است، چرا که شهرستان سراب با قدمت چندهزارساله از محروم ترین نقاط کشور پهناور است.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین این شهرستان از نظر زیرساخت های اقتصادی اگر صفر نباشد، بالاتر نیست، همچنین از نظر کشاورزی، باغداری و دامداری با وجود اینکه یک استثنا است، اما حتی یک گاوداری صنعتی در این شهرستان وجود ندارد و وضعیت کشاورزی و باغداری نیز در آن اسفبار است.

بهمنی تصریح کرد: همچنین سیاست های غلط اقتصادی باعث شده که سیب زمینی کاران این منطقه زمینگیر شده و مردم محروم از داشته های خدادادی و طبیعی همچون آب که یک سرمایه ملی و مردمی است، شوند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: همچنین در امر صنایع و کارآفرینی نیز هیچ سرمایه گذاری نه در بخش خصوصی و نه در بخش دولتی انجام نشده است، به طوری که کارخانه ای ملی که در این شهرستان وجود دارد، علی رغم گذشته 18 سال هیچ فعالیت و پیشرفتی نداشته و تنها 5 درصد رشد کرده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: طرح مهر ماندگار نیز مهر و ماندگاری اش به حوزه انتخابیه من یعنی شهرستان سراب نرسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet