هدر موبایل
1391/12/02 12:45:00
سرویس صحن
هروی در تذکر شفاهی:

وزارت کشور در رسیدگی به مشکلات منطقه زلزله زده قائنات تعجیل کند

نماینده مردم قائنات در مجلس با اشاره به مصوبه دولت درباره رسیدگی و تخصیص اعتبارات به مناطق زلزله زده قائنات گفت: لازم است که وزارت کشور نسبت به حل این مشکل و تخصیص اعتبارات تعجیل کند.
وزارت کشور در رسیدگی به مشکلات منطقه زلزله زده قائنات تعجیل کند نماینده مردم قائنات در مجلس با اشاره به مصوبه دولت درباره رسیدگی و تخصیص اعتبارات به مناطق زلزله زده قائنات گفت: لازم است که وزارت کشور نسبت به حل این مشکل و تخصیص اعتبارات تعجیل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/27739.jpg وزارت,کشور,در,رسیدگی,به,مشکلات,منطقه,زلزله,زده,قائنات,تعجیل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد هروی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با اشاره به زلزله آذر ماه امسال در منطقه زیرکوه و قائنات گفت: به دنبال این زلزله هیأت دولت بر اساس مصوبه تصمیم به ارسال تسهیلات وکمک هایی بلاعوض به منطقه گرفت.

نماینده مردم قائنات در مجلس با بیان اینکه ظاهر امر نشان میدهد که خط معاون رئیس جمهور و وزیر کشور را هم نمی خوانند ادامه داد: 75 روز از حادثه زلزله می گذرد اما هیچ کمکی به منطقه نشده است.

وی افزود: براساس مصوبه هیأت دولت قرار است یک میلیارد تومان به منطقه تخصیص یابد اما با وجود چندین نامه پیگیری از طرف وزیر کشور اقدامی صورت نگرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه براساس آخرین نامه به دست آمده قرار است حتی مصوبه را نیز اصلاح کنند تأکید کرد: این معضل و مشکل معضلی ملی است ولازم است وزارت کشور نسبت به حل این مسئله تعجیل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet