هدر موبایل
1391/12/02 12:55:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیاتیان با انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه:

تصویب بودجه چند دوازدهمی هزینه های بسیاری برای کشور دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:یکی از دلایل نابسامانی های اقتصاد در شرایط فعلی دیر ارائه شدن لایحه بودجه به مجلس در سال های اخیر است و تصویب بودجه کشور به صورت چند دوازدهم نیز موجب بی نظمی در اقتصاد کشور می شود.
تصویب بودجه چند دوازدهمی هزینه های بسیاری برای کشور دارد عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:یکی از دلایل نابسامانی های اقتصاد در شرایط فعلی دیر ارائه شدن لایحه بودجه به مجلس در سال های اخیر است و تصویب بودجه کشور به صورت چند دوازدهم نیز موجب بی نظمی در اقتصاد کشور می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21187.jpg تصویب,بودجه,چند,دوازدهمی,هزینه,های,بسیاری,برای,کشور,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد بیاتیان، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت: تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه هزینه های بسیاری را برای کشور به دنبال دارد و یکی از دلایل نابسامانی های اقتصاد در شرایط فعلی دیر ارائه شدن لایحه بودجه به مجلس در سال های اخیر است.

دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید اقتصاد پولی و بودجه ای یک کشور مانند ثانیه شمار باشد، اظهار داشت: اگر بودجه کشور دچار کوچکترین اختلالی شود، به طور حتم ضرر و زیان جبران ناپذیری بر بدنه اقتصاد کشور وارد می شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس نهم با تاکید بر اینکه تصویب بودجه کشور به صورت چند دوازدهم موجب بی نظمی در اقتصاد شده و هزینه هایی را برای کشور دارد، تصریح کرد: از سوی دیگر تاخیر در ارائه لایحه بودجه در سال های اخیر موجب شده تا مجلس شورای اسلامی نیز طرح های دو فوریتی تصویب کند تا برای مدیران اجرایی فرصتی برای هزینه کردن اعتبارات فراهم شود که همگی اینها ناشی از بی نظمی در ارائه بودجه توسط دولت است.

بیاتیان در ادامه افزود: در هیچ یک از کشورهای دنیا چنین رویه ای وجود ندارد که ارائه لایحه بودجه توسط دولت با این اندازه تاخیر انجام شود و اجرای آن به همان نسبت تاخیر مواجه شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با بی نظمی و تاخیری که دولت در ارائه لایحه بودجه دارد، سال آینده سال بسیار سختی برای دولت بعدی خواهد بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه دولت وعده داده در روزهای آینده لایحه بودجه سال 92 را به قوه مقننه ارائه دهد، گفت: امیدواریم دیگر دولت بهانه ای برای تاخیر در ارائه لایحه بودجه نداشته باشد. /

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet