هدر موبایل
1391/12/04 10:44:07
سرویس اقتصادی
نوروزی باتاکید بربی توجهی مسئولان نسبت به وظایف خوددر کنترل بازار مطرح کرد:

سایه سنگین دلالان بر بازار شب عید

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه کمبودی در زمینه تأمین میوه شب عید در سایه ذخیره‌سازی‌ها وجود ندارد گفت: بی‌توجهی مسئولان نسبت به انجام وظایف خود و اهمال در کنترل‌ها موجبات جولان بیش از پیش دلالان و افزایش قیمت‌ها را در بازار فراهم کرده که این وضعیت فشاری مضاعف بر مردم به عنوان مصرف‌کننده خواهد بود.
سایه سنگین دلالان بر بازار شب عید عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه کمبودی در زمینه تأمین میوه شب عید در سایه ذخیره‌سازی‌ها وجود ندارد گفت: بی‌توجهی مسئولان نسبت به انجام وظایف خود و اهمال در کنترل‌ها موجبات جولان بیش از پیش دلالان و افزایش قیمت‌ها را در بازار فراهم کرده که این وضعیت فشاری مضاعف بر مردم به عنوان مصرف‌کننده خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/31031.jpg سایه,سنگین,دلالان,بر,بازار,شب,عید Icana

رحمت‌الله نوروزی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نگرانی برای تأمین میوه شب عید برای مردم نباید وجود داشته باشد گفت: ذخیره سازی برای همه میوه‌ها برای مصرف عید به خوبی انجام شده است.

نماینده مردم علی‌آباد‌کتول در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه مردم در سایه ذخیره‌سازی‌های صورت گرفته برای تأمین میوه شب عید خود نباید دغدغه‌ای داشته باشند افزود: تولید داخلی به اندازه کافی بوده و نیاز به واردات برای جبران کمبود در بازار وجود ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه کمبودی در زمینه تأمین میوه شب عید در سایه ذخیره‌سازی‌ها وجود ندارد گفت: افزایش قیمت‌ها در بازار نتیجه فعالیت‌های سود‌جویان و دلالان است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که نبود هیچ‌گونه کمبودی برای میوه شب عید در بازار افزایش قیمت آن را بی‌علت جلوه می‌دهد تصریح کرد: نبود نظارت دست دلالان را برای هر گونه سود‌جویی و اخلال‌گری باز کرده است.

وی ادامه داد: بی‌توجهی مسئولان نسبت به انجام وظایف خود و اهمال در کنترل‌ها موجبات جولان بیش از پیش دلالان و افزایش قیمت‌ها را در بازار فراهم کرده که این وضعیت فشاری مضاعف بر مردم به عنوان مصرف‌کننده خواهد بود.

 نماینده مردم علی‌آباد‌کتول در مجلس با بیان اینکه در صورت تشدید نظارت‌ها و کنترل‌ها شاهد افزایش قیمتی برای مایحتاج شب عید نخواهیم بود گفت: میوه شب عید کاملا از تولید داخل تهیه شده و واردات صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از کمبود حمایت از کشاورزان و باغداران از سوی دولت افزود: افزایش تولیدات داخلی یعنی تأمین نیاز داخل و در نتیجه صادرات و راه‌یافتن به بازار جهانی که به سود اقتصاد کشور است.

 نوروزی ادامه داد: در صورتی که افزایش قیمتی در بازار برای میوه شب عید صورت بگیرد مسئولان باید پاسخ گوی اهمال در وظایف خود و ضعف نظارتی موجود باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet